UWAGA!

Szarpanie dla zabawy?

20-latek z gminy Lelkowo szarpał się „tak dla zabawy” z 14-letnim znajomym. W efekcie trafił do braniewskiego szpitala z obrażeniami twarzy i podejrzeniem wstrząśnienia mózgu.

Do zdarzenia doszło w środę (16 lipca) około północy w małej miejscowości w gminie Lelkowo. Policjanci zostali o nim powiadomieni dzień później.
     - Sprawca i poszkodowany pochodzą z tej samej miejscowości i bardzo dobrze się znają – mówi Anna Kos, rzecznik prasowy KPP w Braniewie. - Jak twierdzi 20 – latek, wracając około północy z ogniska spotkał kilku znajomych, wśród których był 14 – latek. Zaczął szarpać się z nimi „tak dla zabawy”. Potem upadł na ziemię, a obudził się w swoim domu.
     Jak ustalili policjanci, w trakcie przepychanki nieletni popchnął 20 – latka, a ten upadł twarzą na asfaltową nawierzchnię drogi. Z urazami twarzy i podejrzeniem wstrząśnienia mózgu trafił do szpitala w Braniewie. W dniu wykonywania czynności przez policjantów nieletniego nie zastano w domu. Jeżeli potwierdzą się podejrzenia, 14 – latek trafi za swój czyn przed oblicze sądu rodzinnego.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama