UWAGA!

Szpitalny złodziej

Wczoraj (27 lutego) policjanci kryminalni zatrzymali 16-letniego Marcina, który ma na swoim koncie szereg kradzieży. Chłopak działał głównie na terenie jednego z elbląskich szpitali. Jego łupem padały portfele, dokumenty, telefony komórkowe.

16-letni Marcin kradł w 2007 roku. Działał głównie w jednym ze szpitali, choć ma na swoim koncie także kradzieże w autobusie i sklepie.
     - Jego zainteresowaniem cieszyły się portfele, dokumenty i telefony komórkowe pozostawione bez uwagi właścicieli – mówi Jakub Sawicki z zespołu prasowego KMP w Elblągu. - Młody elblążanin jest dobrze znany policjantom. Wcześniej dokonywał podobnych przestępstw.
     Policjanci prowadzą czynności zmierzające do odzyskania skradzionego mienia. Sprawa 16-letniego Marcina trafiła do sądu rodzinnego i nieletnich.
     Po raz kolejny policja apeluje do elblążan o zwracanie baczniejszej uwagi na noszone przy sobie mienie (dokumenty, portfele, telefony komórkowe). Nasze roztargnienie oraz nieuwaga stanowią poważną zachętę dla złodzieja. Rzeczy giną głównie z kieszeni kurtek pozostawionych bez opieki, szafek, stolików barowych, podczas prowokowanego tłoku w środkach komunikacji.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama