UWAGA!

Szybka "siódemka"

Przez dwa dni na trasie nr 7 policjanci prowadzili akcję "Prędkość". Jej wynik to 63 zatrzymanych kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną na trasie szybkość.

Akcja trwała w piątkowe i niedzielne popołudnie. Od godz. 14 do 22 policyjne patrole zwracały szczególną uwagę na kierowców, którzy rozwijali na drodze nadmierną prędkość. Na 40 skontrolowanych w piątek pojazdów 23 zatrzymano z tego właśnie powodu. Łączny bilans tego dnia to 29 mandatów, jeden wniosek do sądu, osiem pouczeń.
     Działania powtórzono w niedzielę. Sprawdzono 56 kierowców, z czego 40 jechało z niedozwoloną prędkością. Dwóch kierowców było nietrzeźwych. Wystawiono 43 mandaty.
     Rekordzistą okazał się zatrzymany w piątek kierowca Peugota, który w Kazimierzowie jechał z prędkością 160 km/h i dodatkowo wyprzedzał na skrzyżowaniu inny pojazd. Tego dnia padał deszcz ze śniegiem.
OP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Tym kierowcą Peugeota okazała się kobieta, natomiast w niedzielę pojawił się podobny przypadek, kierowca samochodu takze miał na liczniku 160. Zapłacił mandat w wysokości 1000 zł.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Martyna(2002-03-25)
 • Wsrod sprawdzonych w niedziele bylo 2 nietrzezwych i tylko wystawiono 43 mandaty. Wynika, ze tym 2 nietrzezwym popuszczono. Dlaczego nie bylo 2 skierowan do sadu za nietrzezwosc i bandytyzm na drodze.
 • UE: Bo tu jest Polska i tu się pije.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  MŁODY(2002-03-25)
 • Martyna a toTy w policajach robisz, wiesz co... A ja myślałem, że... ach szkoda gadać
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  kibic Olimpii(2002-03-26)
 • Martyna: A może mandat w wysokości miliona zł? Bzdura...
 • Może policjanci niech zajmą się kontrolą prędkości w mieście, gdzie niektórymi ulicami często jeżdżą z prędkością ok.100 km|h. W biały dzień a nie wieczorami.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  strażak(2002-03-26)
 • UE: Dedukcja godana Sherlocka Holmesa. Teraz już się nie dziwię, dlaczego polscy uczniowie wychodzą tak słabo w porównaniu z równieśnikami z innych krajów.
 • Mleko: nie rozumiem twojej wypowiedzi dotyczacej wysokosci mandatu. To nie wiesz, ze teraz gorna granica mandatu jest podniesiona do 1000? Jesli nie to sie teraz juz dowiedziales.
 • Zapraszam policjantów do Parku Kajki ( jeżeli to mozna jeszcze nazwać parkiem, bo czasami wygląda jak pijalnia tanich trunków) tutaj tez można wystawić kilkadziesiąt mandatów za prędkość "ponad-dżwiekową" , nadmieniam iż obowiazuje 4o km/h. Sama sprawdzałam, ZNAKI JESZCZE SĄ.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Młoda Mama(2002-03-26)
 • widzisz kibic jak pozory mylą i jak łatwo jest się zawieść
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Martyna(2002-03-27)
 • Bzdura, bo policja z Elbląga nie nalożyła takiego mandatu w tym czasie.
Reklama