UWAGA!

Trzymiesięczny areszt dla 29-latka

Elbląg, Trzymiesięczny areszt dla 29-latka

Na trzy miesiące elbląski sąd aresztował tymczasowo 29-letniego Roberta R. Mężczyzna podejrzany jest o dokonanie dwóch rozbojów i kradzież m.in. telefonu komórkowego, zegarka oraz sportowych butów.

Pierwsze zdarzenie, w którym uczestniczył 29-latek, miało miejsce pod koniec października tego roku na ul. Wiślickiej. Wtedy to Robert B. zaczepił przechodnia i… kopnął go w głowę. Mężczyzna po kopnięciu stracił przytomność. 29-latek przeszukał jego ubranie i zabrał z niego 100 złotych, telefon komórkowy oraz kartę bankomatową. Drugiego rozboju dokonał tydzień później na ul. Jaśminowej. Napadł na innego mężczyznę, złapał go za szyję, przewrócił na ziemię, a następnie zaczął go kopać. Wtedy łupem 29-latka padł telefon komórkowy o wartości 800 złotych, zegarek o wartości 300 złotych i buty sportowe, które zdjął swojej ofierze. Te ostatnie wycenione zostały przez pokrzywdzonego na kwotę 400 złotych.
       29-latka wytypowali i zatrzymali policjanci kryminalni. Dodatkowo usłyszał on zarzut posiadania narkotyków. W chwili zatrzymania miał przy sobie foliowe zawiniątko, w którym znajdowało się 6,4 grama amfetaminy. 29-latek odpowie teraz za swoje czyny przed sądem. Wcześniej był już notowany za podobne przestępstwa. Sąd na wniosek policji i prokuratury aresztował tymczasowo mężczyznę na trzy miesiące, grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.
      
      
      
asp. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama