UWAGA!

Uszkadzał samochody, bo... „wstąpiła w niego nieznana moc”

 
Elbląg, Uszkadzał samochody, bo... „wstąpiła w niego nieznana moc”
fot. nadesłana

32-letni Adam S., na którego tropie byli policjanci, sam przyszedł do komendy. Wcześniej funkcjonariusze ustalili kto stoi za uszkodzeniami aut w centrum miasta. Złożyli mu wizytę w mieszkaniu, jednak go tam nie zastali. Mężczyzna wiedział, że nie uniknie odpowiedzialności, wiec zgłosił się sam.

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę, 1 listopada. Wtedy to 32-latek wracał od swojego kolegi, z którym pił alkohol. Gdy wracał do domu, nie wiadomo dlaczego stał się bardzo agresywny. Najpierw zaczął siłować się z kratkami ściekowymi, a chwilę później postanowił kopać napotkane na parkingach samochody. Uszkodził w ten sposób kilka aut.
       Co ciekawe, 32-latek jeszcze tego wieczoru trafił do pogotowia socjalnego, gdzie spędził resztę nocy. Powodem interwencji i zatrzymania go przez patrol policji w pogotowiu był jego stan upojenia alkoholem. Wtedy jeszcze nie było wiadomo o uszkodzeniach aut. Właściciele zgłosili je dopiero na drugi dzień.
       Policjanci kryminalni zajmując się sprawą uszkodzeń, szybko wytypowali 32-latka, który był legitymowany dzień wcześniej w tej okolicy przez patrol. Okazało się, że to trafione typowanie.
       Adam S. podczas rozmowy z policjantami tłumaczył, że po alkoholu "wstąpiła w niego nieznana moc i agresja” i tak naprawdę nie wie dlaczego uszkadzał auta. 32-latek usłyszał zarzut zniszczenia mienia – łącznie uszkodził karoserię pięciu aut. Teraz może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.
      
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama