UWAGA!

Uwaga, piraci na drogach

 
Elbląg, Uwaga, piraci na drogach

W miniony weekend elbląscy policjanci interweniowali 154 razy. Zatrzymano jedną osobę poszukiwaną. Do wytrzeźwienia do pogotowia socjalnego przewieziono 20 nietrzeźwych. Policjanci z ruchu drogowego wykonali ponad 300 badań trzeźwości kierujących. Od piątku obsługiwali także 30 zdarzeń drogowych. Zatrzymano jednego nietrzeźwego kierującego.

Policjanci z ruchu drogowego zatrzymali prawa jazdy dwóm kierującym. Powodem tego było przekroczenie dozwolonej w terenie zabudowanym prędkości o ponad 50 km na godzinę. Jedno z przekroczeń miało miejsce przy ul. Nowowiejskiej. Tam 36-letni kierowca passata rozpędził swoje auto do ponad 100 km na godzinę. Drugi z kierujących 63-latek również jechał vw passatem, ale ulicą Browarną. Tam policyjny miernik prędkości również pokazał ponad 100 na godzinę. Obaj mężczyźni stracili na trzy miesiące prawo jazdy oraz otrzymali po 500 złotowym mandacie.
      
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • 300 badań trzeźwości i 299 trzeźwi. Jak nam przykro. Może zaczniecie badać swoich to i statystyki wam się poprawią.
  • "Uwaga, piraci na drogach" Co to za kretyński tytuł ? To teraz mamy z domu nie wychodzić jak już ich pojmali czy z d. .py strzelać ?
  • Jak dla mnie śmiech na sali łapanie na takich drogach. Chyba proste, że jeżeli droga ładna i pusta to można pojechać a szczególnie na takich długich odcinkach! Ale niech wyjedzie taki niedzielny kierowca i tnie sobie te 40 a potem wypadki przez nieostrożną jazdę
  • Trzeba zrobić akcje "nie daj się złapać milicji"
  • Skąd te dane? Ja ich prawie ostatnio w ogóle nie widzę a wcześniej było ich wszędzie pełno. Co jest tego powodem panie komendancie?
  • Pewnie brak radiowozów, co dostaną to zniszczą. komenda wojewódzka ma oko na elbląską pod tym względem i daje im jakieś parchy bo nowych nie dostaną. Dostaje Ostróda, Iława, Giżycko ale nie Elbląg bo nie szanują.
  • "ale nie Elbląg bo nie szanują. " - To chociaż, żeby obywateli szanowali, ale niestety też nie szanują. Wynika z tego, że tylko sami siebie szanują!
Reklama