UWAGA!

Wycięli i ukradli… dwieście drzew

 
Elbląg, Wycięli i ukradli… dwieście drzew

W miejscowości Jesionno gm. Gronowo Elbląskie nieznani sprawcy z terenu prywatnej działki wycieli około 200 drzew. Pocięty materiał został zabrany z posesji. Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie oraz poszukuje świadków .

Samo zdarzenie musiało nastąpić pomiędzy 31 marca a 7 kwietnia tego roku. Właściciela posesji nie było przez tydzień. Gdy przyjechał na działkę okazało się, że praktycznie wszystkie drzewa, które na niej rosły zostały wycięte i wywiezione. Jako, że samo wycięcie i wywiezienie drzew musiało trwać około 2 dni więc i osoby trudniące się tym, musiały być widoczne. Policja poszukuje świadków tego zdarzenia. Funkcjonariusze na miejscu zabezpieczyli ślady kryminalistyczne. Wiemy, jakim sprzętem dysponowano i niewykluczamy w ciągu kilku najbliższych dni zatrzymań w tej sprawie. Wartość skradzionego drewna oszacowana przez właściciela posesji to około 25 tysięcy złotych.
       Osoby, które mają informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z policjantem pod nr tel.: 55 230 10 48 lub anonimowo za pośrednictwem strony internetowej elbląskiej policji www.elblag.policja.gov.pl.
      
mł. asp. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama