UWAGA!

Za mało zarabiali

Sąd Rejonowy wydał nakaz aresztowania trzech mężczyzn podejrzanych o napad rabunkowy na elbląską firmę Elbrol. W piątek (11.05) z kasy firmy zrabowano 63 tys. złotych. Podejrzani nie przyznają się do winy.

Nie wszyscy pracownicy firmy Elbrol w Elblągu dostali w piątek wypłatę. Zanim kasjerki wypłaciły pensje, do pomieszczenia wtargnęło dwóch zamaskowanych mężczyzn i grożąc kasjerkom prawdopodobnie pistoletem, skradło wszystkie pieniądze, jakie się tam jeszcze znajdowały. Łupem złodziei padło 63 tys. złotych.
     Świadkowie zdarzenia twierdzą, że w napadzie uczestniczyły trzy osoby. Gdy dwaj bandyci rabowali pieniądze, przed budynkiem czekał na nich trzeci. Kiedy po rabunku sprawcy wyszli z firmy, cała trójka spokojnie oddaliła się pieszo w kierunku ul. Browarnej.
     Już kilkanaście godzin później policjanci natrafili na ślad przestępców. Zatrzymano podejrzanych: 40-letniego Andrzeja P., 27-letniego Andrzeja T. oraz 30-letniego Zbigniewa A. Wszyscy są pracownikami Elbrolu i wiedzieli o wypłatach. Policja zatrzymała ich w sobotę, a już następnego dnia Sąd Rejonowy w Elblągu wydał nakaz tymczasowego aresztowania całej trójki na okres miesiąca. Mężczyźni nie przyznają się do winy.
     - Podstawą do wydania nakazu aresztowania były przede wszystkim wyniki okazania, podczas którego świadkowie rozpoznali domniemanych sprawców w zatrzymanych - mówi prokurator Jerzy Waryszak z Prokuratury Okręgowej w Elblągu.
     
     Zobacz także "W biały dzień"
IG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama