UWAGA!

Zabezpiecz swój rower

 
Elbląg, Zabezpiecz swój rower

W ostatnich dniach w Elblągu miało miejsce kilka kradzieży rowerów. Policjanci apelują do właścicieli jednośladów o zwracanie większej uwagi na zabezpieczenie swoich pojazdów. Jak się okazuje najtańsze zabezpieczenia nie zawsze mogą ochronić rower przed kradzieżą.

Firmowy rower to obecnie wartość około 2 a nawet 3 tysięcy złotych. Nawet używany ma więc swoja wartość. Policjanci z Elbląga odnotowali w ostatnim czasie kilka kradzieży rowerów. Sposób działania sprawców był za każdym razem podobny. Polegał on na przecięciu zabezpieczenia. Do tej pory sprawcy wykorzystywali nieuwagę lub fakt pozostawienia roweru bez żadnego zabezpieczenia. Teraz wybierają droższe rowery i przecinają nożycami rowerowe linki lub kłódki.
       Policjanci apelują do właścicieli jednośladów o zwiększenie uwagi, czujność i wybieranie takich zabezpieczeń rowerowych, których pokonanie może dostarczyć sprawcom znacznie większej trudności. Warto także spisać fabryczny numer ramy oraz sfotografować rower. Może to pomóc w późniejszej jego identyfikacji lub zamieszczeniu ogłoszenia.
       Obecnie policjanci intensywnie zajmują się sprawą kradzieży rowerów. Zatrzymanie sprawców to tylko kwestia czasu.
      
      
      
mł. asp. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Panie mł. asp. Krzysztofie N. a co z Programem prowadzonym przez policję w sprawie znakowania rowerów w KMP Elbląg, czyżby umarł śmiercią naturalną?- przez zaniechanie?
Reklama