UWAGA!

Zapaliły skręta, obudziły się w szpitalu

 Elbląg, Zapaliły skręta, obudziły się w szpitalu

Wczoraj (2 września) do elbląskiego szpitala trafiły dwie młode kobiety w wieku 17 i 18 lat, które po zażyciu dopalaczy straciły przytomność. Do tego zdarzenia doszło na terenie jednego z elbląskich liceów. Policjanci ustalają osobę, która poczęstowała nastolatki dopalaczami. Za taki czyn Kodeks Karny przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj po godzinie 17 policjanci interweniowali w szpitalu miejskim, gdzie z objawami zatrucia trafiły dwie dziewczyny w wieku 17 i 18 lat pochodzące z niewielkich podelbląskich miejscowości. Jak ustalili funkcjonariusze, do samego zdarzenia doszło po godzinie 14 w jednym z liceów w Elblągu. Te młode kobiety przyznały policjantom, że na jednej z przerw zostały poczęstowane przez kolegę tzw. skrętem, który zawierał dopalacze, ale też najprawdopodobniej narkotyki, gdyż badania toksykologiczne wykazały w organizmach uczennic substancję thc, która znajduje się w marihuanie. Zaraz po zapaleniu tego specyfiku straciły przytomność i obudziły się w szpitalu. Policjanci ustalają teraz osobę, która poczęstowała dziewczyny dopalaczami. Za taki czyn Kodeks Karny przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.
      
Jakub Sawicki z zespołu prasowego KMP w Elblągu

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • dalej niech sklep z zapachami w centrum działa, to co chwile będziemy czytać takie informacje.
 • Tłok z fajki i dopa i działam normalnie a te typiary to jakieś dziewice. Takim nie wolno dawać bo później odwalają taką trzode.
 • a niechże
 • skręt teleportacji - jarasz i budzisz się w szpitalu
 • Jak by marihuana była legalna to by nie było tych dopów. A po the nie ładuje się w szpitalu.
 • Tacy ludzie, dzięki pieniążkom rodziców zostają potem lekarzami, prawnikami, pilotami, policjantami powierzamy im życie i zdrowie swoje i bliskich, powinno się przed studiami obowiązkowo poddać badaniu na zawartość środków odurzających w organizmie i co rok (tak jak u mnie w pracy) obowiązkowo test na obecność środków nie chcemy narkomanów wśród elit społecznych
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  14
  14
  HonorOjczyzna(2014-09-03)
 • głupota nie pojęta
 • Wes się ogarnij jacy narkomani nie bądź śmieszny. powinien Ci robić co roku testy na głupotę.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  1
  Palacz(2014-09-04)
 • jaraj. .. .jaraj. .. zasdz swoje. .. .koniecznie odwiedz Holandie. .. maria daje radosc z zycia. .. palmy wszyscy. .. bedzie lepiej. .. podaje nabitego bongosa swojej babci i mowie ze to aromatyczna tabaka. .. nie moze sie nachwalic. .. a ile ma w sobie energii. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  1
  maciekpawlak(2014-09-04)
 • matkobosko! a nikotyny tam nie było? z własnego doświadczenia: nie częstować kiedy ktoś nie zna się w temacie ile młodzieży nieprzytomnych ląduje po alkoholu?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  szimurina(2014-09-04)
Reklama