UWAGA!

Zatrzymali dilera narkotykowego

 Elbląg, Zatrzymali dilera narkotykowego
fot. nadesłana

Policjanci kryminalni z Elbląga wspólnie z funkcjonariuszami elbląskiego oddziału Straży Granicznej zatrzymali wczoraj 40-letniego mężczyznę, u którego w domu zabezpieczyli 301 gram marihuany i 61 gram amfetaminy.

Krzysztof M. został zatrzymany w momencie kiedy dzielił narkotyki w woreczki i przygotowywał je na sprzedaż. Policja i prokuratura wnioskowała do sądu o areszt dla mężczyzny. 40-latek odmówił składania wyjaśnień. Usłyszał zarzut posiadania i usiłowania wprowadzenia do obrotu znacznej ilości narkotyków. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności. W tej sprawie policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań.
       Krzysztof M. został zatrzymany wczoraj o godz. 9 przy ulicy Skrzydlatej w Elblągu. W mieszkaniu, które zajmował wraz z konkubiną i dzieckiem, funkcjonariusze zabezpieczyli 301 gram marihuany i 61 gram amfetaminy. Narkotyki były poporcjowane i pakowane przez podejrzanego w woreczki foliowe. Funkcjonariusze straży Granicznej użyli do przeszukania specjalnie wyszkolonego psa do wykrywania środków odurzających. Okazało się, że amfetamina ukryta była również w jednej z pluszowych maskotek. Krzysztof M. został zatrzymany w policyjnym areszcie. Usłyszał zarzut posiadania i usiłowania wprowadzenia do obrotu znacznej ilości narkotyków. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności. Był wcześniej wielokrotnie notowany, między innymi za przestępstwa narkotykowe. W tej sprawie policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań. Śledczy będą także ustalali, kto kupował narkotyki i gdzie Krzysztof M. się w nie zaopatrywał.
      
Jakub Sawicki, KMP Elbląg

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama