UWAGA!

Zatrzymali podejrzanego o zabójstwo 30-latki

 
Elbląg, Zatrzymali podejrzanego o zabójstwo 30-latki
fot. (arch. portEl.pl)

W niespełna cztery godziny od zdarzenia policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę zabójstwa mieszkanki Braniewa. 30-letnia kobieta z licznymi ranami kłutymi została odnaleziona dziś rano na klatce schodowej. Pomimo udzielonej pomocy zmarła.

Dzisiaj (11 lipca) około godz. 5.30 oficer dyżurny braniewskiej jednostki został poinformowany przez zespół pogotowia o tym, że na jednej z klatek schodowych udzielają pomocy rannej kobiecie. Niestety lekarz stwierdził zgon 30-latki. Na ciele denatki widoczne były liczne rany kłute.
       Od wczesnych godzin na miejscu zdarzenia pracował policyjny zespół dochodzeniowo-śledczy z technikiem kryminalistyki oraz prokuratorem. Funkcjonariusze przeprowadzali oględziny oraz zabezpieczali ślady. Do czynności użyto również służbowego psa tropiącego.
       Policjanci ustalają świadków, rozpytują wszystkie osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat zaistniałego zdarzenia. W niespełna cztery godziny od popełnionej zbrodni funkcjonariusze wytypowali oraz zatrzymali podejrzanego 44-latka. Jeszcze dziś mężczyzna usłyszy zarzut zabójstwa, za co kodeks karny przewiduje karę nawet dożywotniego pozbawienia wolności. W tej chwili z podejrzanym wykonywane są czynności procesowe, policjanci ustalają m.in. motyw jego działania.
       Jutro 44-latek zostanie doprowadzony przez policjantów do prokuratury, gdzie zapadnie decyzja o jego tymczasowym aresztowaniu.
      
st. post. J.Ciszewska, KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama