UWAGA!

Zatrzymali „złomiarza”

Elbląg, Zatrzymali „złomiarza”

Policjanci kryminalni zatrzymali wczoraj (12 lipca) 18-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o kradzieże i włamania. Jego łupem padły, między innymi szyny oraz przekładnia kolejowa. Włamywał się także do altanek działkowych. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat więzienia.

18-letni Sylwester K. został zatrzymany  przed południem w swoim mieszkaniu. Policjanci kryminalni ustali, że mężczyzna działał przestępczo od kilku miesięcy. Udowodnili mu 13 czynów, w tym kradzież szyn nieczynnej już linii wąskotorowej przy ulicy Mazurskiej, jak również kradzież przekładni kolejowej. Na swoim koncie ma także włamania do altanek działkowych przy ulicy Szarych Szeregów, a także kradzież kabla telekomunikacyjnego w podelbląskim Bielniku.
       Sylwester K. przyznał się także do kradzieży kratek ściekowych. Wszystkie te rzeczy spieniężył w punktach skupu złomu. Policjanci podejrzewają, że mężczyzna nie działał sam. Niewykluczone, że w tej sprawie będą kolejne zatrzymania. 18-letniemu Sylwestrowi K. grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Nie był wcześniej notowany.
      
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama