UWAGA!

Zatrzymani na gorącym uczynku

 
Elbląg, Zatrzymani na gorącym uczynku

19- i 23-latek odpowiedzą za usiłowanie kradzieży z włamaniem. Mężczyźni zostali zatrzymani przez braniewskich policjantów, gdy w najlepsze plądrowali pomieszczenia jednego z podbraniewskich biur.

Wczoraj (16 listopada) po godz. 9 oficer dyżurny braniewskiej jednostki został poinformowany przez zaniepokojonego mieszkańca, że w należącym do niego biurze najprawdopodobniej znajdują się jakieś osoby. Na miejsce natychmiast wysłano patrol funkcjonariuszy. Policjanci zastali w środku dwóch mężczyzn pijących piwo. 19 i 23-latek byli zaskoczeni widokiem umundurowanych funkcjonariuszy. Wewnątrz panował nieład, widoczne były liczne uszkodzenia. Z ustaleń policjantów wynika, że mężczyźni dostali się do środka po uprzednim wyłamaniu drzwi. Takim działaniem spowodowali straty na blisko 3 tys. złotych. Na miejscu zdarzenia pracowała policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza z technikiem kryminalistyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli ślady oraz przesłuchali świadków.
       W chwili zatrzymania 19- i 23-latek byli pijani. Gdy wytrzeźwieją usłyszą zarzuty i złożą wyjaśnienia. Za kradzież z włamaniem kodeks karny przewiduje karę nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
      
      
sierż. J.Ciszewska, KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama