UWAGA!

Zatrzymani z narkotykami

 
Elbląg, Zatrzymani z narkotykami

Do policyjnego aresztu trafiło dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków - obaj w wieku 22 lat. Według ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W sobotę (24 października) braniewscy policjanci zatrzymali dwie osoby podejrzane o posiadanie środków odurzających. Pierwszy przypadek miał miejsce po godzinie 8. W czasie legitymowania podejrzane zachowanie 22-latka zwróciło uwagę policjantów. Okazało się, że mieszkaniec Braniewa miał przy sobie zawinięty w folię biały proszek. Badanie narkotestem wykazało, że była to amfetamina.
       Kolejne zdarzenie miało miejsce już w nocy. Patrolujący miasto policjanci podjęli czynności wobec mężczyzny, który na ich widok zaczął uciekać. Kontrola szybko wskazała powód jego zachowania. Mężczyzna, również 22 letni mieszkaniec Braniewa posiadał przy sobie susz roślinny. W tym przypadku badanie narkotestem wykazało, że była to marihuana.
       Policjanci zabezpieczyli narkotyki, a podejrzanych zatrzymali w policyjnym areszcie. Mężczyźni usłyszą zarzut posiadania narkotyków. Według ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
      
mł. asp. Maciej Suchecki, zespół prasowy KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama