UWAGA!

Zatrzymany pod zarzutem kradzieży z włamaniem

 
Elbląg, Zatrzymany pod zarzutem kradzieży z włamaniem
fot. nadesłana

Policjanci prewencji przejęli wczoraj, od pracownika ochrony jednego z zakładów meblarskich w Elblągu, 35-letniego mężczyznę, który został zatrzymany na gorącym uczynku. Artur B. włamał się do pomieszczeń firmy wybijając okno. Wpadł w ręce pracownika ochrony i został przekazany policjantom.

Okazało się, że był pijany i miał wspólnika, który wcześniej zdążył uciec kradnąc wieżę muzyczną i przedłużacze elektryczne. Wszystko o wartości 380 zł. Artur B. był w przeszłości karany za pobicie ze skutkiem śmiertelnym elbląskiego taksówkarza. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
       Patrol prewencji interweniował na ulicy Piławskiej w Elblągu o godzinie 22.45. Pracownik ochrony sprawdzając rutynowo teren firmy zauważył uciekającego mężczyznę z budynku gospodarczego w stronę ogrodzenia. Nie zdążył go zatrzymać. Ale zauważył wybitą szybę w pomieszczeniu. W środku był drugi z włamywaczy. On właśnie został zatrzymany przez pracownika ochrony doprowadzony do biura przepustek. Stamtąd została wezwana policja. Po przyjeździe funkcjonariusze stwierdzili, że zatrzymany mężczyzna to 35-letni Artur B., karany za śmiertelne pobicie kilka lat wcześniej elbląskiego taksówkarza. Zatrzymany był pijany i nie chciał się poddać badaniom na obecność alkoholu. Został przewieziony do szpitala, gdzie została mu pobrana krew do badań. Zatrzymanie drugiego włamywacza to kwestia czasu. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
      
Jakub Sawicki, KMP Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • a moim zdaniem wypuszczą go i tyle
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  1
  AnnaMariaWesołowska(2013-10-09)
 • jak to jest zabił taxiarza kilka lat temu i w wieku 35 lat jest na wolności !? To jaki wyrok dostał ? Dwa lata w zawiasach ? Podobno za takie zabójstwo jest 25 lat lub dożywocie !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  1
  16LATEK(2013-10-09)
 • qooorwa bandycka zabiła człowieka i jest na wolności?? Zdegenerowane prawo w zdegenerowanym kraju. Czy to sąd elbląski sądził tego bandytę?
 • A jaka firma ochroniarska człowiek z wyrokiem zatrudniła? Pracownikiem tej samej firmy ochroniarskiej był?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  1
  ciekawski(2013-10-10)
 • Wynika z tego że jak się bandytą urodził to bandytą zdechnie i nie pomoże żadna resocjalizacja. Po prostu trzeba na śmieci uważać. Patologia zawsze pozostanie patologią.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  marraass(2013-10-10)
Reklama