UWAGA!

Zatrzymany za włamania

 
Elbląg, Zatrzymany za włamania

18-letni Dariusz G. został zatrzymany przez policjantów zajmujących się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu. Funkcjonariusze udowodnili mu popełnienie ośmiu przestępstw. Wśród nich znalazły się włamania i kradzieże.

Włamania do mieszkań, kradzież okien oraz kilka włamań do zaparkowanych samochodów ciężarowych w celu kradzieży paliwa - to czyny jakich dopuścił się 18-letni Dariusz G. Niektóre odkryte z przez policjantów sprawy dotyczą jeszcze 2010 roku i zostały na nowo podjęte po wcześniejszym umorzeniu. Osiemnastolatek po włamaniu się do mieszkania wynosił większość wartościowych przedmiotów, nie gardził nawet narzędziami z garaży. Z kolei przy włamaniach do samochodów ciężarowych interesowało go głównie paliwo. Tu łupem złodzieja padało zazwyczaj od 150 do nawet 200 litrów oleju napędowego. Funkcjonariusze udowodnili mu również kradzież z terenu budowy dwóch sztuk okien, które pracownicy… dzień wcześniej zdążyli wstawić do budynku.
       Teraz za wszystkie swoje czyny 18-latek odpowie już jako osoba dorosła. Wcześniej miał na koncie podobne, ale odpowiadał za nie przed sądem rodzinnym i nieletnich. Zgodnie z kodeksem karnym za włamania może mu grozić do 10 lat pozbawienia wolności.
      
mł. asp. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama