UWAGA!

Złapali wandala

Elbląg, Złapali wandala
(fot. KMP Elbląg)

Policjanci kryminalni z Elbląga zatrzymali 18-letniego Pawła D., który jest podejrzany o niszczenie wiat przystankowych, wybicie szyb wystawowych oraz podpalenie śmietników.

- Zatrzymany był już wcześniej znany elbląskiej policji m.in. z włamań do altanek. Czynów tych dopuścił się jeszcze jako nieletni - informuje st. post. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu. - Teraz jako cel wybrał sobie niszczenie mienia. Młodemu mężczyźnie policjanci udowodnili łącznie 15 czynów, wśród których znalazły się uszkodzenia wiat przystankowych, wybite szyby wystawowe oraz jedno uszkodzenie zaparkowanego samochodu, a także podpalenie zawartości dwóch dużych, metalowych śmietników przy ul. Traugutta.
       18-latek wpadł w ręce policjantów podczas jednej ze swoich „akcji”, gdy kopał wiatę przystankową. Zauważył go operator kamery miejskiego monitoringu. O sytuacji poinformowano dyżurnego komendy, a ten wysłał na miejsce patrol, który zatrzymał młodego wandala.
       W trakcie rozmowy z policjantami Paweł D. oświadczył, że czynów tych dopuszczał się zazwyczaj, gdy był pod wpływem alkoholu. Teraz za swoje wybryki odpowie przed sądem, już jako osoba dorosła. Za zniszczenie mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
      
      
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama