UWAGA!

Złodziej rynien

Po krótkim pościgu policjanci zatrzymali mężczyznę, który próbował ukraść rynnę z budynku sklepu spożywczego.

Około godz. drugiej w nocy policjanci patrolujący miasto zauważyli mężczyznę, który chciał ukraść rynny z budynku sklepu spożywczego przy ul. Ogólnej. Ruszyli za nim w pościg. 27-letni Sławomir N. został złapany, a następnie przewieziony do Policyjnej Izby Zatrzymań.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • ...łaaał! jakaż brawurowAkcja!!! jakiejż tragedyjiUniknięto!!!!! ...to teraz rozumiem, czemu dziś aż do 10-tej wstrzymano pozostałe niusy *_*
 • Ale na tym sklepie jest rynna PCV w kolorze miedzi. Gdzie on chciał ją sprzedać????? W skupie złomu???
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Mieszkaniec(2005-06-01)
 • W centrum kradli kratki ściekowe, głównie na Bałuckiego (Park koło dawnej Jagielonki) !!!!
 • A gdzie Policja była w tym czasie/!
 • Szanuję Twój subtelny sarkazm rwel, lecz tym razem jest on nie na miejscu. Chyba nie miałeś wątpliwej przyjemności uganiania się za jakimś g..ojem, który w środku nocy demontuje ci rynnę. Wierz mi, że to nic przyjemnego, a po pewnym czasie, porażony własną bezsilnością, mimo interwencji patroli, które zwykle przybywaja po czasie, nie możesz zasnąć, czekając podświadomie na znajomy rumor zrywanego metalu. Mam nadzieję, że nie jest to ten sam bydlak, którego w końcu złapałem, bo to by znaczyło, że jednak nie upie...olili mu łapek, ani mu nie uschły - czego mu szczerze życzyłem. Brawo Policja, a ty rwel śpij spokojnie i obmyślaj kolejne celne i wybitne w treści komentarze.
 • Y600 ~ subtelnośćSarkazmu trudno jest ocenić... ale celnośćKomentarza to raczej podkreśla Twoja płonna (moim zdaniem) "nadzieja, że nie jest to ten sam bydlak, którego w końcu złapałem, bo to by znaczyło..."
 • rwel, twój wnikliwy, analityczny umysł powinien ci podpowiedzieć, że temu leniowi Y600 nie chciało się po prostu użyc cudzysłowia na obrzeżach słowa subtelny. Na tym polega formuła uproszczonych wpisów będących konsekwencją e-dyskusji przy założeniu przwidywalności kontekstu wypowiedzi pewnych, charakterystycznych i rozpoznawalnych już osób (a raczej ich komentarzy. Ufff!!! Dla ciebie spróbuję pobawiić się w pełną szatę interp., stylist. i gramat. A tak nawiasem mówiąc, ciekawe czy ty kiedykolwiek napiszesz:" ...sorry, faktycznie zagalopowałem się, byłem nieobiektywny - macie rację"? A może to te twoje "małpki", myślniczki, kropeczki prezentują aktualny poziom frustracji? A wystarczyło by, gdybyś odpuścił sobie powyższy wpis. Zapewne ci to wisi, ale poprzez takie banalne ruchy tracisz u mnie pewien kredyt sympatii, który ma u mnie każdy wnikliwy i obiektywny obserwator zjawisk. Swego czasu pod innym nickiem kilkakrotnie stawałem po stronie jakże nielicznych zwolenników t. poglądów.
 • No rwelu - to bylo celne trafienie :)
 • Y600 ~ na temat naszej bezsilności wobec kradnących złom możemy uciąć sobie dość długą pogawędkę... Jednak jeśli dla Ciebie nieobiektywnością jest fakt, że głównie zarzucani jesteśmy tu tego typu info (znasz cel?), gdy Elbląg żyje wieloma innymi, a często znacznie poważniejszymi problemami, to mam duże wątpliwości - ktury z nas jest bardziej oderwany od tego życia!
 • KTÓRY !!!
 • Rwelu za duzo irytacji (az popelniasz bledy ortograficzne), zawsze byles bardziej wywazony
 • w. ~ fakt, moiaKólpa^_^ ...nadzieja mojego adwersarza w związek faktu opisanego w info ze skutecznością wZapobieganiu kradzieży złomu - jeszcze mnie nie zirytowała, ale gdy po opisieTraumy prawieOkradzionego właścicielaRynny mam napisać: 'sorry, faktycznie zagalopowałem się, byłem nieobiektywny - macie rację', to... wracam do przyczyny mojej1wypowiedzi: jakich wiadomości PRZEDE WSZYSTKIM oczekujemy my, elblążanie?
Reklama