UWAGA!

Znęcał się nad córką, trafił do aresztu

 
Elbląg, Znęcał się nad córką, trafił do aresztu

54-letni Marian D. trafił do aresztu za znęcanie się nad córką. Mężczyzna był już wcześniej za to karany, ale swojego postępowania nie zmienił. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

54-letni mężczyzna znęcał się nad swoją córką przez około dwa tygodnie. Przychodził do mieszkania pod wpływem alkoholu, wszczynał awantury, podczas których wyzywał kobietę oraz groził jej pozbawieniem życia. Jako, że był już wcześniej za to karany i w czerwcu 2012 roku wyszedł z zakładu karnego, sąd postanowił zastosować wobec niego areszt tymczasowy. Nie bez znaczenia były tu groźby pozbawienia życia, które 54-latek kierował pod adresem córki. Teraz czas do zakończenia postępowania spędzi w areszcie. Za znęcanie się nad najbliższą rodziną 54-latkowi może grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.
      
       Policja przypomina
       W związku z Tygodniem pomocy Ofiarom Przestępstw od 25 lutego do 2 marca w godzinach 9-15 zostały uruchomione punkty informacyjne dla ofiar, w których osoby zainteresowane mogą otrzymać pomoc prawną.
       W skład zespołu dyżurującego w KMP Elbląg wchodzą: funkcjonariusz pionu prewencji nadzorujący procedurę „Niebieska Karta” – jest to asp. szt. Jarosław Graman (kontakt KMP ul. Królewiecka 106 pokój 312 telefon wew. 1565); funkcjonariusz pionu dochodzeniowo-śledczego podkom. Olgierd Połubiński (kontakt: KMP w Elblągu al. Tysiąclecia 3 pokój 221 tel. wew.: 1720) oraz funkcjonariusz pionu kryminalnego asp. Krzysztof Myśliński (kontakt: KMP al. Tysiąclecia 3 pokój 343, telefon wew. 1620).
       Jednocześnie w ramach nawiązanej współpracy KMP w Elblągu z Ośrodkiem Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem w godzinach 9-18 w siedzibie ośrodka tj. Elbląg, ul. Związku Jaszczurczego 17/101 (tel. 55 642 44 25) pełnić będzie dyżur prawnik , adwokat, prokurator (godz. 11-12) kurator sądowy (godzina 10-11) oraz psycholog.
      
KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama