UWAGA!

Zniszczył, bo był zły

Elbląscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który przy skrzyżowaniu ulic Hetmańskiej i 1 Maja piłował słupki oddzielające chodnik od drogi.

Metalowe słupki oddzielające chodnik od ulicy zakończone są kulką. I właśnie dwie takie kulki odciął 46-letni Antoni D. Urząd Miejski oszacował straty na ponad 500 zł. Mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań. Był pijany. W wydychanym przez niego powietrzu było ponad 2 promile alkoholu.
     Nie wiadomo, dlaczego mężczyzna zniszczył słupki. Na pytanie policjantów odpowiedział tylko, że "nie ma pieniędzy i jest bardzo zły".
OP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Jeżeli 2 kulki kosztuja 500 zł to ile kosztuje cały słupek.Kiedyś mówiono że z młodych gniewnych wyrastają starzy w....wieni, Tylko czemu zaczyna się to w wieku 46 lat.
 • zyga: Miło posłuchać kogoś inteligentnego, ale ty chyba do nich nie należysz. Nie sądzisz, że jeśli "straty oszacowano na 500 zł" to znaczy, że wkopanie nowych słupków, ich zrobienie, montaż, malowanie itd będzie kosztowało 500 zł? Skąd ta odkrywcza informacja, że dwie kulki kosztują 500 zł? A może przyłączyłeś się do malkontentów, którzy nie mając widać innego zajęcia całymi dniami wypisują swoje frustracje (obojętnie gdzie: na ścianach, Portelu czy gdziekolwiek) i przypominają mi właśnie tego faceta, który był sfrustrowany i obcinał kulki w biały dzień, po pijanemu..?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Mleko :)(2002-03-05)
 • wg mnie cena 500 zl tez jest wysoka,a te kulki to wcale nie sa potrzebne hehe:) a facet mial problemy ze soba i musial sie wyladowac, to samo bym zrobila, ale zlapac bym sie nie dala:P ludzie na miasto z pila lancuchowla odcinajmy kulki od slupkow!!!!!!!!!!!!
 • POWINIEN WYCIĄĆ CAŁE SŁUPKI KTO SIĘ PODEJMIE TEGO ZADANIA OFERUJĘ DOFINANSOWANIE A KOLEGIUM ZLIKWIDOWALI
 • powinni tego faceta nabic na słupek jek Azje!!był by przestroga dla innych!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  wampir(2002-03-05)
 • Jak na mój gust to on oprócz kolegium, to w ramach rekomensaty sam powinien nowe słupki wstawiać a potem pomagać za darmo w robotach publicznych
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Martyna(2002-03-06)
 • Do Mleka.Zaakcentowanie wyliczenia potraktowałem jako drobny uśmiech, bo cała sytułacja jest zabawna. Ty natomiast jesteś bardzo serio i tylko serio wypowiedzi Cie zadowolą .Życze powaznego dnia
 • Martyna- gość z osobowością a mowa o- ,,wampir,, -pisane małą bo cienki łepek jak wiór- powinien Cię nabić na Swój PAL -pisane wielką jak ...... a to za te Twoje pomysły o nowej formie resocjalizacji ziomali.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  CZarodziej(2002-03-06)
 • Mleko - pozdrawiam -.CZareodziej. Filtrować należy ,jak doskonale zauważyłeś malkontentów- to zadanie dla Ciebie boś ok. facio .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  CZarodaiej(2002-03-06)
 • lepiej, że upiłował dwie kulki niż miałby spuścić komuś oklep !
 • a tak na marginesie : wydarzenie dnia w Elblążkowie ! Klient upiłował dwie kulki przy słupkach. Śmiechu warte !
 • Koleś "pijaczek-menelik" jednak na alkohol miał pieniądze. A do zainteresowanych: naprawa może wynieść w sumie 500 złotych. Pozdrawiam
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Krzysiek(2002-03-07)
Reklama