UWAGA!

----

Sportowy weekend

 Elbląg, Sportowy weekend

W tym tygodniu sportowe emocje czekają nas już w piątek, kiedy ostatni w tym sezonie mecz rozegra Start. W sobotę zagrają za to piłkarze nożni.

Ostatni mecz
       Piątkowy mecz Startu z Samborem to dla kibiców ostatnia szansa w tym sezonie na zobaczenie w akcji naszych szczypiornistek. Już teraz wiemy, że elbląski zespół zajmie dziewiąte miejsce, ale biorąc pod uwagę fakt, że w najbliższych miesiącach czeka nas przerwa w rozgrywkach warto wybrać się do hali CSB. Przeciwnikiem elblążanek będzie już zdegradowany do I ligi Sambor Tczew. Możemy więc liczyć na efektowne zwycięstwo naszej drużyny. Początek pojedynku o godz. 16.
      
       Olimpia 2004 z Płomieniem

       Żółto-biało-niebieskim nie wyszedł ostatni mecz w Szczuczynie z Wissą i w najbliższą sobotę piłkarze z Moniuszki będą się chcieli zrehabilitować w oczach swoich kibiców. W środę Olimpia 2004 miała przewagę, mogła wygrać, a tracąc gola w końcówce spotkania nie zdobyła nawet punktu. Najbliższy rywal elblążan, Płomień Ełk zajmuje czwarte miejsce w ligowej tabeli, mając tyle samo punktów co gospodarze. Zapowiada się więc ciekawy pojedynek. Początek meczu o godz. 14.
      
       Olimpia z Unią

       Tym razem godziny spotkań zostały ułożone tak, by kibice mogli zobaczyć jak najwięcej meczów i po pojedynku Olimpii 2004 z Płomieniem Ełk, fani mogą się udać na stadion przy ul. Agrykola, gdzie Olimpia podejmie Unię Tarnów. Elblążanie po serii meczów bez porażki, przegrali dwa spotkania (z Siarką Tarnobrzeg i Garbarnią Kraków) i będą chcieli poprawić nastroje swoim kibicom w sobotnim spotkaniu. Unia grała niedawno przy Agrykola z Concordią i po tym co zaprezentowała, zdecydowanie to Olimpia będzie faworytem pojedynku. Mecz Olimpia – Unia rozpocznie się o godz.17.
      
       Concordia w Puławach

       Ciężki wyjazdowy mecz czeka natomiast Concordię. Pomarańczowo-czarni w większości wiosennych meczów zawodzili i zajmują ledwie piętnaste miejsce w ligowej tabeli. Elblążanie wyraźnie nie mogą odnaleźć formy z jesieni, kiedy byli jedną z rewelacji rozgrywek. W środę Concordia przegrała w Suwałkach z Wigrami aż 0:3. W sobotę piłkarzy z Krakusa czeka pojedynek z czwartą w tabeli Wisłą Puławy i to gospodarze będą faworytem spotkania, które rozpocznie się o godz. 16. 
ppz

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama