UWAGA!

Elbląskie budowy z lat 70. i 80. na zdjęciach Czesława Misiuka (część 2)

 Elbląg, Budowa dworca PKS przy al. Grunwaldzkiej
Budowa dworca PKS przy al. Grunwaldzkiej (fot. Czesław Misiuk)

Dzisiaj publikujemy kolejną porcję zdjęć Czesława Misiuka, przedstawiające elbląskie budowy z lat 70 i 80. Wśród nich m.in. budowa dworca PKS, szkoły muzycznej, wieżowców przy al. Grunwaldzkiej i wiele innych. Poznajecie te miejsca? Zobacz zdjęcia.

Co tydzień na portel.pl przedstawiamy kolejne tematycznie podzielone zdjęcia, jakie od drugiej połowy lat 60. wykonywał w Elblągu znany fotograf Czesław Misiuk (1937-2001). Przekazał je nam jego syn Tomasz, również fotograf.

Dzisiaj publikujemy drugą część fotek z elbląskich placów budowy lat 70. i 80. Znajdziecie tutaj m.in. fotki z budowy dworca PKS, szkoły muzycznej, wieżowców przy al. Grunwaldzkiej i wiele innych. 

Mamy nadzieję, że ta publikacja będzie okazją do wspomnień, opowieści szczególnie skierowanych do młodszych elblążan, "jak kto kiedyś było". 

Wszystkich - którzy by chcieli uzyskać odbitki lub większe formaty publikowanych w portEl.pl zdjęć - Tomasz Misiuk zaprasza do kontaktu mailowego pod adresem  fotografista18@gmail.com

Za tydzień przedstawimy pierwszą galerię zdjęć z elbląskich zakładów pracy w latach 70. 

 

Od redakcji: Nie dysponujemy opisami do zdjęć autora. Zachęcamy Czytelników do dzielenia się swoją wiedzą na ten temat w komentarzach, można też dodawać opisy pod konkretnym zdjęciem, do czego gorąco zachęcamy. 

red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Dawno temu

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama