UWAGA!

Gdy przez centrum Elbląga jeździł pociąg... (Elbląskie Archiwum Foto)

 Elbląg, Gdy przez centrum Elbląga jeździł pociąg... (Elbląskie Archiwum Foto)
Fot. Czesław Zuchowicz

Nasze Elbląskie Archiwum Foto cieszy się dużym zainteresowaniem, a tym razem trafiła nam się prawdziwa gratka dla miłośników starych zdjęć miasta: ostatni przejazd pociągu przez Elbląg.

- Na apel redakcji przesyłam wykonane przeze mnie trzy zdjęcia z ostatniego przejazdu pociągu przez nasze miasto. Daty wykonania niestety nie pamiętam. Może ktoś z internautów podpowie? - zastanawia się Czesław Zuchowicz, który podzielił się z nami fotografiami.

  Elbląg, Gdy przez centrum Elbląga jeździł pociąg... (Elbląskie Archiwum Foto)
Fot. Czesław Zuchowicz

Od Pana Czesława i od kolejnych naszych Czytelników napłynęło już do nas więcej zdjęć, które będziemy sukcesywnie publikować na naszych łamach. Zapraszamy do dzielenia się wspomnieniami związanymi z publikowanymi fotografiami, uzupełniania informacji w komentarzach, zadawania pytań i dyskusji.

Może ktoś rozpozna się na kolejnych publikowanych na naszych łamach zdjęciach? A może wiążą się one z czyjąś osobistą historią, wspomnieniem? Sekcja komentarzy czeka!

 

Zachęcamy naszych Czytelników do wysyłania nam archiwalnych fotek z Elbląga w formacie skanów na adres redakcja@portel.pl (jeśli nie ma takiej możliwości, zeskanujemy je po wcześniejszym umówieniu w naszej redakcji przy ul. 1 Maja 1c) wraz z opisami, kogo, co i w jakim roku widzimy na zdjęciach. Jeśli jakieś miejsce i rok trudno będzie zidentyfikować bez obaw, po publikacji z dużym prawdopodobieństwem pomogą w tym inni Czytelnicy portElu. Chętnie opublikujemy je na naszych łamach. Pokażmy elblążan i Elbląg sprzed lat!

 

Zobacz też poprzedni odcinek Elbląskiego Archiwum Foto.

TB

Najnowsze artykuły w dziale Dawno temu

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama