UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Informatorium rynkowe

2011-09-06
08:00
 

Jak skutecznie prowadzić biznes na rynku rosyjskim? Jak zaistnieć na rynku rosyjskim? Jak zawierać kontrakty? Jak sprawdzać partnerów? Jak zakładać firmę? Gdzie szukać informacji? Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie serdecznie zaprasza przedsiębiorców na bezpłatne szkolenie dotyczące współpracy handlowej i inwestycyjnej na rynku rosyjskim.

Szkolenie odbędzie się 15 września w godz. 9.00-15.00, w siedzibie WMARR S.A. w Olsztynie, Plac Gen. Józefa Bema 3, sala konferencyjna, III piętro. Szkolenie poprowadzi Pan Iwan Rassochin, prawnik, absolwent moskiewskiej Wyższej Szkoły Ekonomii, zastępca dyrektora Centrum Współpracy Biznesowej "Polska - Rosja", doradca wielu firm polskich eksportujących towary do Rosji.
      
       Program szkolenia:
       09:00 – 11:45
       • Rynek rosyjski, współpraca polsko-rosyjska
       • Handel z Rosją
       11:45 – 12:00 Przerwa kawowa
       12:00 – 14:00
       • Inwestycje w Rosji, Kaliningradzka Specjalna Strefa Ekonomiczna
       • Zagadnienia prawne prowadzenia działalności gospodarczej w Rosji
       • Najważniejsze źródła informacji dla przedsiębiorców
       14:00 – 14:30
       • Jak to robią inni? Handel z Rosją z punktu widzenia przedsiębiorcy z naszego regionu
       14:30 – 15:00 Lunch.
      
       Szczegółowy program szkolenia znajduje się tutaj (pobierz program). Zgłoszenia przyjmowane są na adres e-mail m.petlak@wmarr.olsztyn.pl lub m.ploska@wmarr.olsztyn.pl lub faksem pod numerem 089 521 12 60 do 13 września 2011 r. (pobierz formularz zgłoszeniowy).
      
       Wszelkich informacji udziela: Magdalena Pętlak: m.petlak@wmarr.olsztyn.pl, tel. 089 535 67 82 oraz Małgorzata Płoska: m.ploska@wmarr.olsztyn.pl, tel. 089 521 12 82.
      

      

 


       -------------- Reklama --------------

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl