UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Internet szerokopasmowy w Elblągu

Elbląg, Szerokopasmowy Internet w Elblągu - inwestycja ma zostać zrealizowana do końca tego roku
Szerokopasmowy Internet w Elblągu - inwestycja ma zostać zrealizowana do końca tego roku (fot. AD)

Sieć internetowa w Elblągu zostanie sfinansowana z pieniędzy Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013. Projekt zakłada powstanie 96 km sieci szerokopasmowej z 161 podłączeniami, 8 hotspotów i 20 punktów Publicznego Dostępu do Internetu (PIAP).

Elbląska inwestycja o wartości 43 mln zł została ujęta w wykazie kluczowych projektów RPO Warmia i Mazury na lata 2007-2013. Elblążanie poczekają na jej zrealizowanie do końca 2010 r.
       Rozwój społeczeństwa informacyjnego jest jednym z priorytetów Unii Europejskiej, który znalazł się w Strategii Informatyzacji Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2007-2015. Samorządowy program służy wprowadzeniu nowoczesnych metod komunikacji mieszkańców z urzędami, szkołami czy pracodawcami.
       W 2008 r. dostęp do szerokopasmowego Internetu miało 38 proc. gospodarstw domowych w Polsce.
      
Gabinet Marszałka
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama