UWAGA!

Komisja przetargowa bada już oferty

 
Elbląg, Jerzy Wiadrowski otwiera jedną z ofert.
Jerzy Wiadrowski otwiera jedną z ofert.

Dzisiaj o godz. 10 poznaliśmy oferty firm, które chcą wybudować Centrum Rekreacji Wodnej w Elblągu. Oferty złożyło pięć podmiotów, w tym dwa konsorcja, których liderami są firmy z Elbląga. Najniższą ofertę – 22,972 tys. zł brutto – złożyła spółka Prefabet Białe Błota S.A.

Konsorcjum Elzambud Sp. z o. o. Przedsiębiorstwo budowlano-montażowe z Elbląga (lider) wraz z partnerem Moris-Sport (Warszawa) zaproponowało kwotę 26,073 tys. zł brutto.
       Konsorcjum: elbląski Zakład Usług Budowlanych Mytych (lider) wraz z partnerem Transcom (Katowice) zaproponowało kwotę 26,937 tys. zł brutto.
       Spółka Ekobud Sp. z o. o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego z Ostródy zaproponowało budowę Centrum za kwotę 37,268 tys. zł. Najwyższą ofertę złożyła firma AGB 1 z Inowrocławia – 39,210 tys. zł brutto.
       Wszystkie podmioty gwarantują zakończenie inwestycji w terminie do 31 maja 2015 r.
       – W tej chwili komisja przetargowa analizuje złożone oferty pod kątem formalno-prawnym – informuje Jerzy Wiadrowski, przewodniczący komisji. – Badamy poprawność złożonych dokumentów.
      
      
      
Biuro Prasowe Prezydenta
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Jeszcze troche i bedzie taka suma jak na kompleks Agrykola 8 suma 47 mln. Dużo juz nie brakuje. A w trakcie budowy do tej sumy dojdzie na bank.
 • Mnie to zastanawia prędkość tego wszystkiego. Wilk w ciągu nie wiem 2 tygodni, no może 4 tygodni, kupił "najlepszy" projekt, który jest adaptowany specjalnie dla Elbląga. 17 grudnia jest decyzja iż wygraliśmy pieniądze z unii a 3 dni później czyli 20 grudnia czytamy że już po przetargu, że już oferty otwierają. .. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  5
  ślimakturbo(2013-12-20)
 • ślimakturbo może zastosowano tu coś na kształt inżynierii wstecznej. Trzeba było napisać oferty przetargowe gdzie znano jak wygląda wiodący projekt znajomego architekta i czekać kiedy oficjalnie Elbląg odzyska kasę.
 • Jestem zagorzałym antypisowcem ale pomimo tego kibicuję Panu Prezydentowi w jego pracy. W porównaniu do miglanca Nowaczyka jak do tej pory podejmuje decyzje racjonalne, nie kierując się blaskiem fleszy i PR-em (jakkolwiek to rozumiemy). Brawo, może dzięki takim działaniom po 16 latach pójdę na wybory samorządowe i oczywiście oddam głos na Pana Wilka.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  6
  Jacki(2013-12-20)
 • Wilk zdecydowanie najlepszy prezydent, obiecał basen i dotrzymał słowa, a poprzednik obiecał stadion i co ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9
  12
  maniek5(2013-12-20)
 • To było dobrze dawno przygotowane, jeszcze przed referendum. Tylko dlaczego ten człowiek, przecież katolik, tak nas okłamał. Dlatego, że mu pomogliśmy i wygrał wybory? Pięknie nam Jerzy podziękowałeś. Zastanów się nad sobą.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  6
  chłopakzAgrykola8(2013-12-20)
 • wykiwal cala druzyne olimpii, jej kibicow a takze spora grupe ludzi bedaca za budowa stadionu. .. .dobry kiwacz wilk, wezcie go na napastnika, - awans pewny. .. ..
 • O rety, co to za liczby. Jeżeli Biuro Prasowe nie rozumie znaczenia przecinka, niech zwróci się o pomoc do czwartoklasisty.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  0
  piątoklasista(2013-12-20)
 • Masz racje, bo zwycięzca dał tak daleko odrealnioną kwotę żeby tylko wygrać przetarg. Chyba w ogóle nie przeanalizował PFU. No trudno. Takie mamy prawo zamówień publicznych, że zawsze znajdzie się jakiś oszołom co rzuci cenę z kosmosu, a potem rozłoży temat na łopatki. Potem decydenci muszą się pocić żeby tylko nie trzeba było oddać kasy z powrotem do Unii, a taki wykonawca wstawia w obiekt najgorszy, najtańszy (bo jego zysk pozostaje oczywiście bez możliwości negocjacji) shit. Miasto potem będzie robiło dobrą minę do złej gry, wiedząc jaki to bubel powstał, albo tak jak pisałeś będzie zwiększać tej firmie wartość kontraktu, żeby tylko wybudował. I tak się właśnie goli frajerów. Oby się tak nie stało w Naszym przypadku.
 • jeden zarobi milion i jest OK a drugi chce 3 muiiony i jeszczemy mało. .. ..
 • piatoklasista, moze oni te przecinki tak z amerykanska stawiali
 • Cała grupa kibiców + zawodnicy Olimpii = 150 osób :-)
Reklama