UWAGA!

Meble Wójcik się rozrastają

 Elbląg, Wizualizacja nadesłana przez Meble Wójcik
Wizualizacja nadesłana przez Meble Wójcik

Rozpoczęła się budowa Centrum Dystrybucyjnego Mebli Wójcik w Elblągu, które powstaje  przy fabryce Żuławskiej, przy trasie nr 7. Inwestycja ma być gotowa w połowie 2019 roku. 

Na działce o powierzchni 35 tys. metrów kwadratowych powstanie magazyn wysokiego składowania, zaplecze socjalne dla pracowników, pomieszczenia biurowe oraz parkingi dla samochodów osobowych i ciężarowych. - Decyzja dotycząca budowy nowego Centrum Dystrybucji została podjęta z myślą o podniesieniu dostępności wyrobów marki Meble Wójcik, a jej głównym celem jest zwiększenie zdolności operacyjnej magazynów oraz optymalizacja produkcji – informuje w imieniu inwestora Natalia Waszczuk z Consulting'nMore.
       Obecnie spółka Meble Wójcik jest właścicielem trzech zakładów produkcyjnych: Fabryki Mebli Stolpłyt, Wójcik Fabryki Mebli i Żuławskiej Fabryki Mebli, w których codziennie produkuje się meble dystrybuowane na prawie 30 rynków z całego świata.
       – Stworzenie nowego Centrum Dystrybucji jest kolejnym krokiem w realizacji strategii dynamicznego rozwoju spółki oraz zwiększenia elastyczności serwisu dla naszych klientów. Warto podkreślić, że magazyn tej wielkości jest unikatową inwestycją w naszym regionie i będzie to jeden z najnowocześniejszych obiektów wykorzystujący w swoich procesach roboty, systemy wysokiego składowania palet, specjalistyczne wózki wysokiego składowania oraz indywidualizowane wózki kompletacji poziomej – mówi Ewelina Wójcik, dyrektor d.s. marketingu marki Meble Wójcik.
       Prace budowlane już się rozpoczęły, a oddanie obiektu do użytkowania zaplanowano na połowę 2019 roku.
red. na podst. informacji nadesłanej

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama