UWAGA!

Oczyszczą mosty

 Elbląg, Jeden z mostów na drodze nr 503.
Jeden z mostów na drodze nr 503. Fot. ZDW w Olsztynie

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie ogłosił przetarg na czyszczenie mostów. Jeden z jego części dotyczy elbląskiego Rejonu Dróg Wojewódzkich.

Elbląska część przetargu dotyczy 29 mostów i 43 przepustów. Wartość tej części zamówienia to niespełna 61 tys. zł., wartość całego postępowania opiewa na niespełna 153 tys. zł. (przetarg dotyczy także rejonu Pieniężna i Morąga). Brane pod uwagę kryteria to cena i terminy (okres realizacji zamówienia ma nie przekraczać 98 dni). Możliwe jest składanie ofert częściowych i wspólne ubieganie się o realizację zamówienia.

Jak czytamy w dokumentacji, wyłoniona w przetargu firma ma m. in. zająć się oczyszczeniem nawierzchni jezdni, chodników, ścieżek rowerowych. Ma poprawić estetykę drogi na obiektach mostowych i przepustach poprzez zamiecenie wszelkich zanieczyszczeń z chodników, jezdni, belek podbalustradowych, usunąć chwasty, a także umyć balustrady, bariery ochronne, znaki drogowe oraz pozostałe elementy bezpieczeństwa ruchu. Wykonawca ma też oczyścić kratki ściekowe, teren pod obiektami, w obrębie obiektów i dojazdów do nich etc.

Termin składania ofert upływa 5 czerwca.

oprac. TB

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama