UWAGA!

Sprawdź oferty pracy w PUP

 Elbląg, Sprawdź oferty pracy w PUP
fot. AD (archiwum portEl.pl)

Kilkadziesiąt ofert pracy czeka na osoby bezrobotne i poszukujące pracy. Można się z nimi zapoznać w Powiatowym Urzędzie Pracy. Obecnie poszukiwane są osoby na następujące stanowiska.

Oferty ogólnodostępne (również dla osób niezarejestrowanych w PUP): 
      
Automatyk sterowania ruchem kolejowym stażysta, bibliotekarz, cieśla, dekarz, elektromechanik utrzymania ruchu, elektryk, inspektor ds. melioracji wodnych, instruktor nauki jazdy kat.B, kelner, kelner/barman, kierowca autotransportera, kierowca kat.C+E, kierowca kat.C, kierowca samochodu ciężarowego pow. 3,5 tony, kierowca samochodu ciężarowego-ładowacz, kierownik magazynu regionalnego, konserwator hotelowy, konstruktor odzieży, kontroler jakości, kosmetyczka, krawiec, kucharz, lakiernik, lektor języka angielskiego, logopeda szkolny, magazynier, magazynier-sprzedawca, mechanik utrzymania ruchu, monter mebli, monter reklam, Monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych, murarz, operator frezarek, operator okleiniarek, operator piły, operator wiertarki, operator wózka bocznego, operator wtryskarki, operator zautomatyzowanej linii produkcyjnej, piekarz, piekarz-ciastkarz, pilarz, pomocnik lakiernika, pomocnik stolarza, pracownik do montażu mebli, pracownik działu księgowości, pracownik gospodarczy, pracownik magazynowy-kierowca wózka widłowego, pracownik montażu, pracownik myjni samochodowej, pracownik ochrony, pracownik ogólnobudowlany, pracownik produkcji, pracownik produkcji świec, pracownik produkcji, pracownik przy produkcji reklam, specjalista do spraw handlu i reklamy, specjalista do spraw sprzedaży branża elektroniczna, sprzedawca, sprzedawca-florysta, sprzedawca w branży mięsnej, sprzedawca w sklepie motoryzacyjnym, szwacz (szycie legowisk dla zwierząt, szwaczka maszynowa, ślusarz, technolog programista maszyn CNC, telemarketer, terapeuta zajęciowy, tynkarz, wychowawca, zbrojarz, żałobnik, geodeta informatyk, kierowca-magazynier, operator maszyn do produkcji drewna, szwaczka (dla niepełnosprawnych), pracownik sklepu internetowego (niepełnosprawni), sprzedawca w branży mięsnej.
      
       Oferty stażu z Funduszy Pracy:
       Recepcjonistka.
      
       Oferty stażu z Europejskiego Programu Regionalnego:
      
Sprzedawca, instruktor terapii zajęciowej, pedagog-terapeuta, pokojowa, pomoc stomatologiczna, sprzedawca w sklepie internetowym, kelner, pracownik gospodarczy.
      
      
Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • buhahaha staż - czyli praca i obowiązki takie same jak pracownika na etacie z tym ze za 1/2 1/3 normalnej pensji. tzw tania sila robocza robi to co pracownik za darmo ale jest tanszy. Jak ktoś ma przezyc za taki staz skoro koszty zycia w tym miescie w pojedynke to minimum 2 tys zl(absolutna podstawa bez jakiejś tam rozrywki typu kina, restauracje czy zakupy) a taki stazysta dostaje max 900 zl? i to wszystko się odbywa przez okrez 8 lat nierzadow PO?
  • jak widać rośną nam nasi polscy islamiści, najlepiej nie pracować i dostawać kasę
  • Stażysta bardzo często wykonuje żmudną, bezmózgową robotę, bo pracownicy etatowi zajmują się "poważnymi" sprawami. Wydaje się że mamy 2 rodzaje stażystów: 1 - stażysta figurant. Niby jest ale i tak nic nie robi (bo np. nie można mu pokazać ważnych dokumentów ani dopuścić do komputera) Tak jest na stażu w policji. Należy wówczas zabierać książki do czytania lub własnego laptopa do oglądania filmów. 2 - stażysta syzyf. Wykonujący syzyfową pracę, której końca nie widać. Tak jest na stażu głównie w prywatnych firmach. Stażysta zapierdziela za trzech, aż mu pot po dupie cieknie. Cechą wspólna obydwu grup jest to, że żaden z nich nie dostanie umowy o pracę po zakończeniu stażu.
Reklama