UWAGA!

Urzędnik Ci doradzi

 Elbląg, Urzędnik Ci doradzi
fot. Witold Sadowski

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Elblągu uprzejmie informuje, że 3 grudnia w godz. 7.15-17 w siedzibie Urzędu Skarbowego w Elblągu, w Sali Obsługi Podatnika na stanowisku nr 17 i 21 będzie można uzyskać informacje jak przesłać rozliczenie roczne, deklarację VAT, PCC-3 drogą elektroniczną bez użycia podpisu kwalifikowanego.

Pracownik omówi kwestie techniczne oraz zaprezentuje wysyłkę ww. deklaracji drogą elektroniczną.
       Przyjdź i przekonaj się że to naprawdę tylko 3 minuty – wypełnienie i przesłanie deklaracji do urzędu skarbowego.
       Wszystkich zainteresowanych zapraszamy!
      
Aneta Dziemidowicz, Urząd Skarbowy w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • BUUUHEHEHE dobre. Chyba doradzi jak zedrzeć z Ciebie ostatni grosz.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  3
  Urzędasytoq..y(2013-11-29)
 • doradzi jak tym przeważnie panią ciężka ruszyć z krzesła szczególnie tym na 1 pietrze. .. ostatnio wezwali mnie żebym zapłacił im kilkaset zloty bo niby pracownika zatrudniałem. .. .okazało się ze to pomyłka, ktoś źle go przypisał do mojej firmy w rozliczeniach rocznych. .. straciłem czas, pieniądze i nawet nie usłyszałem słowa przepraszam albo coś tylko pani: powiedziała już wszystko wiemy. .. US szkoda gadać.
 • kolego domagałbym się zadośćuczynienia i ukarania urzędasa odpowiedzialnego za bajzel. Za błąd urzędnika podobno odpowiada urzędnik. Pisałbym pisma gdzie tylko się da nawet gdyby to trwało 5 lat. Wyciągnąłbym działa o kłamstwo, o pomówienia, o próbę wyłudzenia pieniędzy. Wszystkie pisma z kserem i potwierdzeniem ich przyjęcia. To samo z papierami od nich. Oni tylko na to czyhają że ludzie nie wiedzą jak się odwoływać, do kogo zwrócić i sprawa o ukaranie darmozjada pójdzie w niepamięć. Jak przyjdziesz do urzędu to zafajdane babsko łaskę ci robi że Cię obsłuży. Dostęp do ksero w US kategorycznie zabroniony dla petentów pod karą dyscyplinarną. Tak nie można, tą zaraze trzeba tępić.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  0
  antyurzędas(2013-11-30)
 • rozliczam sie w UK :D
 • Byłem w tym roku w US na Mickiewicza 43,zapłacić podatek od umowy kupna - sprzedaży, najpierw czekałem 15 minut aż pani w okienku skończy bajerzyć ze swoim kolegą obok o pierdołach ( słyszałem o czym ) i łaskawie zmieni numerek na wyświetlaczu, gdy podszedłem spojrzała na mnie jak na intruza i powiedziała : słuuuucham, kiedy podałem jej umowę to długo czytała co chwilę badawczo spoglądając na mnie, w końcu sięgnęła za siebie i podała mi formularz dwie kartki A4 mówiąc : proszę to wypełnić, potem długo liczyła ile to jest 2 % od wpisanej przeze mnie kwoty odetchnęła z ulga i powiedziała : teraz do kasy; ) a w kasie obsługa była nie lepsza, poprosiłem siksę o pomoc w wypełnieniu druku t tylko prychnęła na mnie jak kotka, że na tablicy jest wzór; ) do naczelnika US, weźcie się za swoich nierobów !!! Wy jesteście dla nas a nie odwrotnie !!! Żyjecie z naszych podatków i macie nam służyć !!!
 • Kasa to nie Urząd. Tak dla informacji.
Reklama