UWAGA!

Poznawaj siebie razem z nami

 

Dla Anety to było jak wbiegnięcie na metę, gdzie zamiast medalu czekała pewność siebie. Anna potraktowała to jak przygodę, która nauczyła ją wielu nowych rzeczy. Aleksandrze dodało to energii do działania i pozwoliło znaleźć czas dla siebie. Wszystkie były mówią jednym głosem: było warto. Dołącz do grona kobiet, które postanowiły wziąć swoje życie za rogi i daj sobie szansę na to, by lepiej poznać samą siebie. Wyślij zgłoszenie do programu "Od nowa piękna".

Czasami wystarczy jedna, prosta rzecz, jedno kliknięcie, żeby zmienić swoje życie. Brzmi banalnie? Może i tak, ale historie trzech uczestniczek programu "Od nowa piękna" udowadniają, że to realne działanie, które zostawia ślad na dłużej. Niezapomniana przygoda, która pozwala spojrzeć na siebie inaczej, spora dawka przyjemności, ale przede wszystkim impuls do działania. Bez niego nic się samo nie zrobi, nie dokonają się żadne zmiany, a to one pomagają nam lepiej czuć się we własnej skórze.
       Jeśli więc chcesz czegoś nowego i czujesz, że to jest program właśnie dla Ciebie – nie wahaj się. 
       Co musisz zrobić? Wysłać zgłoszenie na adres:odnowapiekna@portel.pl do 27 listopada.Co powinno się w nim znaleźć? Imię oraz nazwisko, numer telefonu, należy dołączyć również zdjęcia - twarzy oraz sylwetki - oraz odpowiedź na pytanie: "dlaczego chcesz wziąć udział w programie?". Niekompletne zgłoszenia nie będą rozpatrywane. Zaproszenie do programu skierowane jest do pań w wieku od 20 do 60 lat.
       Uwaga! Żadne z poprawnie wypełnionych zgłoszeń, nadesłanych podczas poprzednich edycji, nie zostało odrzucone, ale wróciło do puli! Każda z Was ma zatem szansę na to, by zmieniać się razem z nami w grudniowej edycji.
red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Jej portEl

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama