UWAGA!

John będzie miał kłopoty

 Elbląg, John będzie miał kłopoty
Fot. nadesłana

Pierwszy marcowy weekend zapowiada się niezwykle pozytywnie. W Teatrze Sewruka nie zabraknie okazji do śmiechu i dobrej zabawy, a to za sprawą znakomitej farsy Raya Cooneya „Mayday 2” w reż. Jerzego Bończaka. Jest to kontynuacja przygód sympatycznego taksówkarza-bigamisty.

20 lat później John znów jest w tarapatach! Londyn znów okazuje się za mały, żeby ukryć prawdę. Dzieci taksówkarza flirtują ze sobą przez internet. Chcą się poznać. Co zrobi tata, żeby nie dopuścić do spotkania? Rozpoczyna się gorączkowa walka z czasem pełna nieprawdopodobnych zwrotów akcji. Do której wkracza oczywiście najlepszy przyjaciel. Kolejny raz przekonamy się, że ukrywanie prawdy to naprawdę trudna sztuka. A ta będzie podwójnie śmieszna. Podwójnie zakręcona. I podwójnie skomplikowana!

Mayday 2 od lat bawi widzów, nie schodząc z teatralnych afiszy w Polsce i za granicą. Przekonajmy się, jak komiczną sztuką może okazać się ukrywanie prawdy. W imię szczęśliwej miłości. A nawet dwóch!

Mayday 2, reż. Jerzy Bończak, Teatr im. A. Sewruka w Elblągu

 

Piątek (3 marca), godz. 19

Sobota (4 marca), godz. 18

Niedziela (5 marca), godz.17

Dorota Sianożęcka, Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Śmiech i dobra zabawa, sympatyczny taksówkarz bigamista. W prawdziwym zyciu dewiant zagrozenie dla spoleczentwa. Tak media robia pranie mozgu normalnym ludziom
  • Cóż to za niezwykły weekend ze spektaklem na którym byłem w teatrze ochochooo jakieś 4-5 lat temu? Czym tu się cieszyć? Odgrzewane kotlety. Bieda w premiery. To smutek i żal, a nie niezwykły weekend. W Gdańsku teatralnych spektakli od zatrzęsienia, NOT i inne teatry pękają w szwach od różności. Elbląg, bieda aż piszczy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    *Gierwazy(2023-03-05)
Reklama