UWAGA!

"Kraina lodu" w Multikinie

 Elbląg, "Kraina lodu" w  Multikinie

Już 29 listopada w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo animację „Kraina lodu” z wytwórni Disneya.

„Kraina lodu” wyprodukowana została w studiu animacyjnym Walta Disneya we współpracy z twórcami „Zaplątanych”. Scenariusz filmu oparto na baśni Hansa Christiana Andersena „Królowa śniegu”. Anna wyrusza na wielką wyprawę, by odnaleźć swoją siostrę Elsę, której magiczna moc uwięziła królestwo Arendelle w okowach wiecznej zimy. W poszukiwaniach towarzyszy jej Kristoff, przed którym górskie szlaki nie kryją żadnych tajemnic i jego lojalny renifer Sven. Podczas misji ocalenia królestwa przyjaciele zmierzą się z surową pogodą, napotkają niebotycznych rozmiarów góry, tajemnicze trolle i zabawnego bałwana o imieniu Olaf. Film wyświetlany będzie zarówno w wersji 2D, jak i 3D. W wersji polskiej udział wzięli m.in.: Anna Cieślak, Lidia Sadowa, Paweł Ciołkosz i Czesław Mozil.
       Reżyseria: Chris Buck, Jennifer Lee. Scenariusz: Shane Morris, Jennifer Lee. Animacja, familijny, przygodowy, USA 2013, 108 min.
      
       Bilety na film w 2D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 14 zł (ulgowy) i 18 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 16 zł (ulgowy) i 20 zł (normalny).
       Bilety na film w 3D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 18 zł (ulgowy) i 20 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 23 zł (ulgowy) i 25 zł (normalny). Do wszystkich biletów na filmy w 3D doliczana jest dopłata 2 zł za użytkowanie okularów 3D.
       Sprawdź, jak możesz kupić tańszy bilet.
      
      
Multikino

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama