UWAGA!

Kim Nowak w Mjazzdze

2013-03-11
Aktualizowany 2013-03-15 14:39
 
Elbląg, Kim Nowak
Kim Nowak (fot. nadesłana)

W sobotę 16 marca do Mjazzgi przyjeżdżają bracia Waglewscy i Michał Sobolewski, czyli zespół Kim Nowak. Dla naszych Czytelników mamy dwa pojedyncze bilety na koncert. Sprawdź czy wygrałaś/wygrałeś!

Mimo że od początku kariery są raczej kojarzeni z hip hopem, bracia Waglewscy w wielu wywiadach przyznawali się do swoich wczesnych fascynacji muzyką punkową i heavy metalową. Być może dla niektórych potwierdzenie w postaci tytułu przedostatniej płyty Fisza i Emade Heavi Metal oraz wielu odniesień do tych gatunków nie było wystarczające. Dlatego też w 2008 r. powstał nowy projekt: Kim Nowak. Waglewscy we współpracy z Michałem Sobolewskim dali upust swoim fascynacjom – efekt w postaci albumu
       zatytułowanego po prostu „Kim Nowak” na pewno zaskoczył niejednego fana wcześniejszych dokonań Fisza i Emade. Pierwszy album zespołu został doceniony przez krytyków i publiczność. Zespół zagrał kilkadziesiąt koncertów w całej Polsce, był zaproszony na występ na największych festiwalach (m.in. Open’er, Orange Warsaw Festiwal) Nowy album Kim Nowak - "WILK" to, jak twierdzi FISZ, kontynuacja rockowego grania, które tak zachwyciło publiczność i krytyków muzycznych w całej Polsce. Jest bardzo energetycznie i jeżeli ktoś na koncertach planuje dyskretnie potupać nóżką trzymając szklankę piwa, koniecznie musi się wycofać w dalsze kąty klubu.
       Album już od jesieni zbiera fantastyczne recenzje, a poszczególne utwory zawojowały wiele list przebojów, w tym oczywiście Listę Przebojów radiowej Trójki.
      
       Kim Nowak tworzą:
       Bartosz Waglewski (FISZ) - bas, głos
       Piotr Waglewski (EMADE) - bębny
       Michał Sobolewski - gitara.
      
       Koncert o godz. 20.15. Dla naszych Czytelników mamy dwa pojedyncze bilety. Oto lista zwycięzców: Piotr Golder i Grażyna Kęska. Gratulujemy. Potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
      
       Regulamin konkursu

      
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama