UWAGA!

Multikino: Tajemnica Westerplatte

2013-02-15
Aktualizowany 2013-02-18 13:45
Elbląg, materiały prasowe dystrybutora filmu
materiały prasowe dystrybutora filmu

Już 15 lutego w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo „Tajemnicę Westerplatte”. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie (seans od poniedziałku do czwartku). Sprawdź, czy wygrałaś.

„Tajemnica Westerplatte” Pawła Chochlewa to film o odwiecznym sporze wizji racjonalnej, którą reprezentuje major Sucharski (Michał Żebrowski) z wizją romantyczną kapitana Dąbrowskiego (Robert Żołędziewski). Jeden nie chce skazywać swych żołnierzy na ostateczną zagładę, drugi pragnie walczyć do ostatniej kropli krwi.
       „Tajemnica Westerplatte” to obraz wojny, w którym heroizm przeplata się z lękiem, a obok wielkości i poświęcenia jest także małość i słabość. Reżyser, unikając łatwych osądów, dotknął natury bohaterstwa i wojny, sugestywnie pokazał jej nie tylko militarne, ale i psychiczne konsekwencje. Muzykę do filmu skomponował laureat Oscara Jan A.P. Kaczmarek. Na ekranie – obok Żebrowskiego i Żołędziewskiego – zobaczymy m.in. Borysa Szyca, Piotra Adamczyka i Andrzeja Grabowskiego.
      
       Bilety na film w 2D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 14 zł (ulgowy) i 18 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 16 zł (ulgowy) i 20 zł (normalny).
      
       Podwójne zaproszenie (seans od poniedziałku do czwartku) wygrała Sylwia Lewandowska. Gratulujemy, potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
       Regulamin konkursów portEl.pl.
      
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama