UWAGA!

Multikino: Wiecznie żywy

2013-02-27
Aktualizowany 2013-03-04 15:26
 
Elbląg, materiały prasowe dystrybutora filmu
materiały prasowe dystrybutora filmu

W piątek 1 marca w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo film „Wiecznie żywy”. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na film (seans od poniedziałku do czwartku). Sprawdź, czy wygrałaś.

„Wiecznie żywy” to potwornie rozkoszne połączenie love story z czarną komedią. Główny bohater filmu Jonathana Levine’a („Pół na pół”) to zombie R (Nicholas Hoult – „X-Men: Pierwsza klasa”), który co prawda nie jest zbyt rozmowny i żywi się ludzkimi mózgami, ale – w przeciwieństwie do swoich towarzyszy – miewa zalążki wyrzutów sumienia. Pewnego dnia R ratuje przed atakiem nieumiejących się pohamować kolegów dziewczynę i zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia. Czy Julie (Teresa Palmer – „Jestem numerem cztery”), córka wojskowego (John Malkovich) odpowiedzialnego za eksterminację nieumarłych, odwzajemni jego uczucia? No cóż, najpierw będzie musiała pogodzić się z faktem, iż R skonsumował mózg jej chłopaka, Perry’ego (Dave Franco – „Postrach nocy”).
      
       Bilety na film w 2D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 14 zł (ulgowy) i 18 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 16 zł (ulgowy) i 20 zł (normalny).
      
       Podwójne zaproszenie na film (seans od poniedziałku do czwartku) wygrała Ola Bońka. Gratulujemy, potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
       Regulamin konkursów portEl.pl.
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama