UWAGA!

Ona wygrała bilety na Visual Concert - Koncert Muzyki Epickiej i Filmowej

 Ona wygrała bilety na Visual Concert - Koncert Muzyki Epickiej i Filmowej
fot. Visual Production

Visual Concert – koncert muzyki filmowej i epickiej z filmową projekcją najpiękniejszych miejsc świata to niezwykłe multimedialno-muzyczne show, które odwiedziło już największe polskie miasta, wypełniając po brzegi wszystkie miejsca w ich arenach. Orkiestra zabrzmi w Hali Widowisko-Sportowej MOSiR już 26 listopada o 18:00. Z tej okazji przygotowaliśmy w konkurs, w którym rozdajemy podwójne zaproszenie na koncert. Rozwiązanie na końcu artykułu.

Podczas Visual Concert wykorzystywane są znane i lubiane motywy filmowych soundtracków, energetyczne i epickie brzmienie gatunku „trailer music”. Przedstawiane są obrazy filmowe oraz wizualizacje najwspanialszych miejsc na świecie na dużym, panoramicznym ekranie.

 

Blisko 80-osobowy zespół orkiestry symfonicznej CoOperate Orchestra z towarzyszeniem Chóru Akademickiego UAM (przygotowanie Beata Bielska) pod batutą Adama Domurata wypełni muzyczną przestrzeń́ w rytm filmowego obrazu, ukazującego najbardziej spektakularne miejsca na naszej Ziemi: od uroczych plaż na hawajskich wyspach, poprzez 7 Cudów świata, niezwykłe Parki Narodowe, lasy tropikalne, ośnieżone szczyty górskie po miejskie dżungle na całym świecie.

 

W symfonicznym brzmieniu usłyszymy utwory muzyki filmowej z takich filmów jak: Gladiator, Avatar, Piraci z Karaibów, James Bond, Marzyciel, Transformers, Władca Pierścieni oraz utwory muzyki epickiej, m.in. znanej na całym świecie wytwórni Two Steps From Hell. Koncert uświetnią utalentowani soliści: Beata Bielska oraz Krzysztof Iwaneczko.

 

Aby wziąć udział w konkursie należało odpowiedzieć na pytanie: Jakie jest moje wymarzone miejsce na urlop i dlaczego?

 

ROZWIĄZANIE KONKURSU: podwójne zaproszenie na koncert wygrywa Anna Gościńska. Gratulujemy!

 

Dziękujemy wszystkim za liczne zgłoszenia i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które znajdziecie w tym dziale.

 

***

1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
       2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
       3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
       4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
       5. W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.
       Przeczytaj cały
regulamin konkursów portEl.pl

red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie