UWAGA!

Oni wygrali karnety na mecze Startu

 Elbląg, źródło: Facebook EKS Start Elbląg
źródło: Facebook EKS Start Elbląg

Już w najbliższą sobotę (15 lutego) szczypiornistki Startu zagrają pierwszy mecz trzeciej rundy PGNiG Superligi kobiet przed własną publicznością. Dla naszych czytelników mamy karnety na mecze rozgrywane w Elblągu. Sprawdź czy wygrałaś/eś.

Karnety na mecze Startu wygrali: Marcin Mrulewicz, Bartłomiej Kusowski, Krzysztof Ciosek, Jolanta Maksymiuk, Piotr Sarnowski, Magdalena Krupa, Anna Bukowska. Gratulujemy, potwierdzenie wysłaliśmy mailem.

 

Zawodniczki Startu III rundę rozgrywek rozpoczęły od dwóch wyjazdowych pojedynków, które zakończyły się ich wygraną. Przed własną publicznością nasze szczypiornistki zawalczą już w najbliższą sobotę (15 lutego) i nie da się ukryć, że czeka je trudne zadanie, bo do Elbląga przyjadą mistrzynie Polski. Od tego spotkania obowiązują nowe karnety, które są ważne na III i IV rundę rozgrywek (7 meczów). Karnety można nabyć w siedzibie klubu w cenie 70 zł, jednak możesz je wygrać także w naszym konkursie. Aby zostać właścicielem jednego z nich wystarczy odpowiedzieć na pytanie która zawodniczka rzuca w tym sezonie najwięcej bramek dla EKS. Odpowiedzi prosimy kierować na adres konkurs@portel.pl. Rozwiązanie konkursu 14 lutego o godz. 11. Karnety będą do odbioru w naszym biurze mieszczącym się przy ul 1 Maja 1c.

Karnety do można także nabyć w siedzibie klubu od poniedziałku do piątku, przy ul. Grunwaldzkiej 135 w godzinach od 9:00 do 14:00 lub w kasie na godzinę przed meczami. Obowiązują również bilety. Ceny biletów: bilet normalny 18zł., bilet emeryci i renciści 5zł. (po okazaniu legitymacji), bilet ulgowy 1zł. (dzieci, młodzież szkolna i studenci po okazaniu legitymacji), bilet Karta Dużej Rodziny - osoba dorosła 9zł. i dziecko bilet ulgowy 1 zł. czyli 2 osoby dorosłe 2x9zł + dziecko 1zł. = 19zł. lub 2 x 2 czyli 2 osoby dorosłe i 2 dzieci (2x9zł.+2x1zł.) = 20zł. Bilety również dostępne są na abilet.pl

 

UWAGA! W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.

 

***
                    1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
                    2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
                    3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
                    4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
                    5. W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.
                    Przeczytaj cały regulamin konkursów portEl.pl

 

Redakcja
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama