UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Opera: one wygrały zaproszenie

2016-09-15
Aktualizowany 2016-09-21 15:50
 
Elbląg, Opera: one wygrały zaproszenie
fot. nadesłana

Pierwsza z transmisji z cyklu National Theatre Live. Prosto z Londynu w kinie Światowid będzie można zobaczyć słynną „Operę za trzy grosze” Weilla i Brechta. To niezwykłe arcydzieło XX-wiecznego teatru już zebrało fantastyczne recenzje. W rolach głównych Rosalie Craig i Rory Kinnea. Już 22 września. Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałeś.

The National Theatre wystawia „Operę za trzy grosze”, starannie dobierając realizatorów i wykonawców. Adaptacji dokonał Simon Stephens, reżyseruje Rufus Norris, dyrektor artystyczny NT . Scenografię zaprojektowała Vicki Mortimer, która swoją karierę zaczynała u boku słynnego brytyjskiego choreografa Wayne’a McGregora. Za stronę muzyczną odpowiada David Shrubsole, choreografię przygotowała Imogen Knight, reżyserii świateł podjął się Paule Constable, wybitny realizator oświetlenia współpracujący z najważniejszymi scenami teatralnymi i operowymi świata, z nowojorską The Metropolitan Opera włącznie. W głównych rolach zobaczymy Rory’ego Kinneara („Hamlet”, Bill Tanner w trzech filmach o Jamesie Bondzie) jako Mackie Majchra oraz Rosalie Craig („Jak wam się podoba”) jako Polly Peachum.
      
       Więcej informacji znajdziecie w tym artykule.
      
       Rozpoczęcie o godz. 20. Ceny biletów: 30 zł normalny, 25 zł ulgowy, 20 zł zbiorowy.
      
       Podwójne zaproszenia wygrali Małgorzata Paluszek i Małgorzata Derda. Gratulujemy, potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
      
       ***
       1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
       2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
       3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
       4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
       Przeczytaj cały
regulamin konkursów portEl.pl
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama