UWAGA!

Plateau: wygraj zaproszenie

2013-02-15
Aktualizowany 2013-03-01 12:08
 
Elbląg, Plateau: wygraj zaproszenie

Żuławski Ośrodek Kultury w Nowym Dworze Gdańskim zaprasza 6 marca o godz. 19 na koncert zespół Plateau. Gościnnie wystąpią: Martyna Jakubowicz i Adam Nowak (Raz, Dwa, Trzy). Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na koncert. Sprawdź, czy wygrałaś/wygrałeś.

"Projekt Grechuta" to czwarta płyta zespołu Plateau, na której znalazło się 10 utworów niezapomnianego Marka Grechuty, wyprodukowanych przez Wojciecha Waglewskiego i przedstawionych w nowych, bardzo odważnych aranżacjach. Gościnnie na płycie, oprócz Wojciecha Waglewskiego, pojawili się tak znakomici goście, jak: Martyna Jakubowicz, jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia, Sonia Bohosiewicz oraz Jacek "Budyń" Szymkiewicz z zespołu Pogodno. Muzycznie album wzbogacił jeden z muzyków z oryginalnego składu zespołu Anawa, Jacek Ostaszewski. Album miał premierę 21 marca 2011 roku.
       Album "Projekt Grechuta" stanowi przekrój twórczości tego wielkiego artysty. Nie zabrakło klasyków, takich jak "Dni, których nie znamy", "Wiosna, ach to Ty", "Korowód", czy "Będziesz moją panią". Wszystkie piosenki, choć nagrane w dość zaskakujących wersjach, nie zostały pozbawione uroku i magii nadanych im przez mistrza Marka Grechutę. Album ukazał się w marcu 2011 roku i cały czas zbiera bardzo dobre recenzje (m.in. w "Newsweek-u" i "Gazecie Wyborczej"). Zaowocował również zaproszeniami na prestiżowe festiwale:XVII Przystanek Woodstock (sierpień 2011) czy Grechuta Festival Kraków 2011 (październik 2011) organizowany przez miasto Kraków i panią Danutę Grechutę.
      
       Bilety w cenie: 40 zł ulgowy, 45 zł normalny.
      
       Podwójne zaproszenia na koncert wygrali: Anna Parda, Bartłomiej Iżbicki. Gratulujemy, potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
       Regulamin konkursów w portElu.
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama