UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Prawy raper: oni wygrali płytę

2015-12-28
Aktualizowany 2016-01-07 13:43
 
Prawy raper: oni wygrali płytę
fot. redakcja

Błażej Szumała angażuje się w życie społeczne Elbląga, organizuje wydarzenia charytatywne, prowadzi koncerty hip-hopowe, sam tworzy rap i studiuje... prawo. W wakacje wydał płytę z Lux Arte pt. „Panta rhei”. Dla naszych Czytelników mamy do wygrania trzy egzemplarze. Sprawdź, czy wygrałaś/wygrałeś.

Nie nagraliśmy tej płyty dla poklasku czy dla popularności. To była nasza wizja, którą usiłowaliśmy zrealizować. Myślę, że chciałem również sobie udowodnić, że potrafię. Płyta nie ma jednego konkretnego klimatu. Jest swoistym kamieniem milowym, naszym punktem widzenia na dzisiaj. Wiemy, że za rok nasze poglądy uległyby zmianom, a zależało nam na udokumentowaniu początku naszej drogi. Dopiero zaczynamy i zdajemy sobie sprawę, że nasza twórczość nie jest górnolotna.
       Cały wywiad przeczytacie tutaj.
      
       Płyty wygrali: Dominika Tomaszewska, Maciej Kosiński, Michał Dorsz. Gratulujemy, potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
      
       ***
       1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
       2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
       3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
       4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
       5. Nagrody rzeczowe nie są wysyłane pocztą.
       6. Nagrody rzeczowe należy odbierać osobiście w redakcji portEl.pl mieszczącej się w Elblągu przy ul. 1 Maja 1c. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 - 16.30.
       Przeczytaj cały
regulamin konkursów portEl.pl
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...