UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Repliki: oni wygrali zaproszenie

2016-09-12
Aktualizowany 2016-09-14 11:00
Elbląg, Repliki: oni wygrali zaproszenie

Aż cztery pokazy przedpremierowe, dyskusje, filmowe rozgrywki. Będzie o Beksińskich, o poszukiwaniu siebie. Trudności w relacjach przeplotą się ze współczesną, nieznośną lekkością bytu. Elbląskie Repliki 41. Festiwalu Filmowego (19-24 września) coraz bliżej. Dla naszych Czytelników mamy do wygrania pojedyncze zaproszenia na filmy. Sprawdź, czy wygrałeś.

Wszystkie filmy prezentowane w ramach Elbląskich Replik – oprócz krótkich metraży ze Studia Munka – stają w szranki Konkursu Głównego Festiwalu Filmowego w Gdyni. A Konkurs Główny to wybór najciekawszych polskich filmów premierowych, debiutujących i nagradzanych na największych międzynarodowych festiwalach filmowych. W historii Festiwalu po Wielką Nagrodę Złote Lwy sięgali tacy twórcy jak Andrzej Wajda, Krzysztof Kieślowski, Agnieszka Holland czy Paweł Pawlikowski.
       Więcej informacji znajdziecie w tym artykule.
      
       Pojedyncze zaproszenia wygrali: Magdalena Kowalska - "Kamper", Renata Jarmoszka - "Fale" lub Piotr Graś - "Las, 4 rano". Gratulujemy, potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
      
      
***
       1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
       2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
       3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
       4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
       Przeczytaj cały
regulamin konkursów portEl.pl
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama