UWAGA!

Sprawdź, kto wygrał start w Biegu Piekarczyka

 Elbląg, Sprawdź, kto wygrał start w Biegu Piekarczyka
fot. MOSiR

XIII Elbląski Bieg Piekarczyka wystartuje już 5 czerwca. Na listach przybywa uczestników, a jednym z nich możesz być także i Ty. W tym artykule przedstawiamy wyniki konkursu, w którym do wygrania był bezpłatny udział w biegu oraz pakiet startowy.

Bieg Piekarczyka to największa impreza biegowa w mieście. Od lat uczestniczą w niej setki fanów tej dyscypliny. Na starcie meldują się dzieci i dorośli, kobiety i mężczyźni, młodsi i starsi. Trasa zawodów wiedzie przez ulice Elbląga, a na każdym kroku słychać doping kibiców. Szczegóły imprezy znajdują się na stronie biegu.

 

Co jest w pakiecie? To co najważniejsze, czyli: numer startowy, chip, medal, woda, izotonik, baton, kanapka oraz gadżety, a to wszystko w specjalnym worku. Warto więc spróbować.

 

Aby wziąć udział w konkursie należało odpowiedzieć na pytanie: dlaczego lubisz biegać?

 

ROZWIĄZANIE KONKURSU: bezpłatny udział w biegu oraz pakiet startowy wygrywa Mirosława Wasiak. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia a pani Mirosławie gratulujemy wygranej! Po więcej nagród zapraszamy do działu konkursy.

 

***

1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.

2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie

3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.

4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.

5. W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.

Przeczytaj cały regulamin konkursów portEl.pl

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu

Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie

Reklama