UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wakacyjna Fotka Miesiąca z Dialogiem

2011-07-29
Aktualizowany 2011-09-15 16:00
Zdjęcie nagrodzone w zeszłorocznej wakacyjnej edycji konkursu ("W odbiciu - na Zaciszu", A. Ławrynowicz)
Zdjęcie nagrodzone w zeszłorocznej wakacyjnej edycji konkursu ("W odbiciu - na Zaciszu", A. Ławrynowicz)

Rozstrzygnęliśmy konkurs na najlepsze zdjęcia z wakacji. Telefonia Dialog SA kolejny raz postanowiła ufundować nagrody naszym Czytelnikom. Konkurs miał jednak inną formę niż zeszłoroczny...

Zabawa związana jest z popularnym konkursem fotograficznym organizowanym na łamach naszej gazety od lat. Tym razem nasz konkurs przybrał formę plebiscytu, który wyłonił trzy najlepsze zdjęcia nadesłane na „Fotkę miesiąca” w lipcu i sierpniu.
      
       Trzech jurorów. Trzy nagrody
       Nagrody dla autorów najlepszych zdjęć przyznali: Czytelnicy portEl.pl, przedstawiciele firmy Dialog oraz redakcja portEl.pl.
       Laureaci konkursu otrzymają telefony komórkowe marki Samsung S5620 Monte Open Black oraz starter telefonii komórkowej Diallo doładowany kwotą o wartości 100 zł, ufundowane przez Telefonię Dialog SA.
       Każda z komisji wyznaczyła również po trzy nagrody dodatkowe. Autorzy wyróżnionych zdjęć otrzymają zestawy gadżetów firmy Dialog: torbę rowerową, pendrive, podkładkę samoprzylepną geko, smycz.
       Również wśród głosujących wylosowane zostały trzy osoby, które za udział w zabawie otrzymają portElowskie gadżety (kubek + smycz).
      
       Według naszych Czytelników najlepszym zdjęciem okazało się "W wakacyjnej kałuży" (fot. hawai). Wyróżnione zostały również trzy prace: "Port rybacki i przystań jachtowa we Fromborku po zachodzie słońca" (fot. Jan Steen), "Donikąd" (fot. Mariusz Ciągadlak), "Mglisty poranek" (fot. badylek).
      
       Jury Telefonii Dialog wybrało fotografię "Autobus czerwony ulicami mego miasta mknie" (fot. AK). Wyróżniania zdobyły zdjęcia: "W makach - Nowakowo" (fot. Adam), "Jezioro Drużno II" (fot. Krzychp), "O poranku" (fot. Kalbar),
      
       Redakcja Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl uznała za najlepszą pracę zatytułowaną "Stodoła" (fot. Jacek "Jaca"), a wyróżnienia zdobyły fotografie: "1410" (fot. Iv), "Nad Wisłą w Tczewie" (fot. Arek.Ł), "Proszę spocznij" (fot. qwert1).
      
       Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród do redakcji.
      
       Wśród Czytelników biorących udział w głosowaniu na Wakacyjną Fotkę Dialogu wylosowano czterech zwycięzców: Monika Becmer, Wiesław Detmer, Sandra Szewczyk, Edward Marciniak. Gratulujemy.
      
       Regulamin konkursu.
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...