UWAGA!

Wyprawa na Księżyc 3D

Elbląg, Wyprawa na Księżyc 3D

W Multikinie oglądać można trójwymiarowy film „Wyprawa na Księżyc”. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na film. Sprawdź, czy wygrałaś.

Rok 1969. Historia zaczyna się, gdy muszka imieniem Nat wraz z dwoma najlepszymi kumplami, Ilorazem i Kluchą, buduje rakietę wagi muszej na polach okalających przylądek Canaveral, tuż obok miejsca platformy startowej, na której umieszczono Apollo 11. Nat ma wciąż w pamięci opowieści swojego dziadka Amosa o tym, jak starał się on uratować słynną Amelię Earhart podczas jej historycznego przelotu przez Atlantyk. Marząc o zostaniu tak słynnym podróżnikiem, jak jego dziadek, Nat bierze sprawy w swoje ręce i objaśnia swoim przyjaciołom szczegóły planu. Zamierza dostać się na pokład Apollo 11 i wyruszyć na Księżyc! Następnego ranka cała trójka wyrusza do Centrum Kierowania Lotów Kosmicznych. Ubrani w zrobione własnoręcznie kombinezony Nat, Iloraz i Klucha lokują się w hełmach Armstronga, Aldrina i Collinsa. Gdy nadejdzie rozkaz odpalenia silników, rozpocznie się ich własna wyprawa w kosmos! Tymczasem na Ziemi... Dziadek, mama wraz z rodziną i przyjaciółmi oglądają telewizję i nagle zdają sobie sprawę, jaki był cel szczenięcej wyprawy całej trójki. Za każdym razem, gdy na ekranie pojawia się twarz astronauty, w tle przelatują znajome kształty. Dla ludzi zupełnie nieistotne i niezauważalne, dla much wręcz przeciwnie. Tylko jeden z kontrolerów lotu informuje Armstronga, że chyba doszło do skażenia na pokładzie lądownika.
     Reżyseria Ben Stassen, scenariusz Domonic Paris. Głos w polskiej wersji językowej: Benjamin Lewandowski, Piotr Janusz, Wit Apostolakis-Gluziński, Daniel Olbrychski, Magdalena Walach, Hanna Śleszyńska, Mariusz Max Kolonko. Belgia, 2008.
     Podwójne zaproszenie na film wygrała Ola Gorgol. Gratulujemy. Potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama