UWAGA!

Złodziej tożsamości w Multikinie

2013-03-14
Aktualizowany 2013-03-15 13:04
Elbląg, Złodziej tożsamości w Multikinie

W piątek (15 marca) w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo film „Złodziej tożsamości”. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na film (seans od poniedziałku do czwartku).

„Złodziej tożsamości” Setha Gordona („Szefowie wrogowie”) opowiada historię Diany (Melissa McCarthy), która spełnia swoje konsumenckie zachcianki na przedmieściach Orlando posługując się fałszywą tożsamością. W tym czasie zaś na drugim końcu Stanów Zjednoczonych, w Denver, żyje sobie spokojnie specjalista ds. obsługi klienta, Sandy Bigelow Patterson (Jason Bateman), którego nazwisko widnieje na kartach kredytowych zakupoholiczki. Gdy mężczyzna zostaje oskarżony o cały katalog wykroczeń, których nie popełnił, a policja nie chce słuchać jego wyjaśnień, nie pozostaje mu nic innego, jak tylko skonfrontować się z bezczelną oszustką osobiście. Na drodze do odzyskania tożsamości nie raz będzie musiał uciec się do nieczystych zagrań: przekupstwa, perswazji, a nawet przemocy. Na ekranie oprócz Batemana i McCarthy zobaczymy m.in. Jona Favreau (seria „Iron Man”) oraz Amandę Peet („Jak ugryźć 10 milionów”).
      
       Bilety na film w 2D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 14 zł (ulgowy) i 18 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 16 zł (ulgowy) i 20 zł (normalny).
      
       Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na film (seans od poniedziałku do czwartku). Nagrodę wygrał Waldemar Kwidziński. Gratulujemy. Potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
      
       Regulamin konkursów portEl.pl.
      
      
Multikino
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama