UWAGA!

W Elblągu już 14 ozdrowieńców

 Elbląg, W Elblągu już 14 ozdrowieńców

Szpital Miejski w Elblągu opuścił kolejny pacjent uznany za ozdrowieńca. To już 14. taki przypadek w Elblągu. W szpitalu nadal przebywają trzy osoby zakażone koronawirusem. 

Dotychczas w Elblągu odnotowano 17 potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem, 14 osób już wyzdrowiało, trzy jeszcze przebywają w szpitalu. Dla porównania: w powiecie elbląskim zakażeń było 6, cztery osoby wyzdrowiały, w powiecie braniewskim - 8 zakażeń (5 osób wyzdrowiało). 

W całym województwie warmińsko-mazurskim stwierdzono 144 przypadki zakażenia kornawirusem, 83 osoby wyzdrowiały, jedna zmarła. W kraju zakażonych od początku pandemii odnotowano ponad 11,7 tys. osób, 539 osób zmarło, ponad 2,4 tysiąca wyzdrowialo.Kwarantanną objętych jest ponad 78 tys. osób, a nadzorem epidemiologicznym - ponad 18,6 tys. osób. 

 

 

red.

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Koronawirus

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Na ulicach gdyby nie maski to jak by wirusa nie było
 • A olsztyn zbiera profity i nagrody a leczą chorych Elblągu i Ostródzie. OT DZIAFOSTWO tzn olsztyn boi się koronawirusa. Galoty pełne.
 • Redakcjo dlaczego kłamiecie??? Świadomie czy nie umiecie liczyć? Zakażonych jest około 8700 w sumie było 11,7 tys. Podawajcie prawdziwe dane. Chyba, że zależy wam na ogólnopolskim sianiu paniki. A swoją drogą to dziwne, że przy 3 osobach chorych nie można iśc do baru kina czy na boisko. .. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  23
  15
  elblagpieknemiasto(2020-04-27)
 • Brawo naszym lekarzom. Szanujcie ich a nie omijają jak zło mieszkając w sąsiedztwie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  19
  8
  Krystyna Kantor(2020-04-27)
 • @elblagpieknemiasto - Może właśnie przez to że ludzie słuchają zaleceń jest tak mała liczba wystarczy trochę pomyśleć jak ludzie się nie gromadzą to się nie zarażają
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  15
  4
  Skąd się oni biora(2020-04-27)
 • Wkrótce wszystko wróci do normalnego życia, o wiele lepiej. 1-2 miesiące to już wszystko za nami, nowa historia, która przyszła i odeszła Hashtagi: #I’ll
 • A ile osób zmarło na koronę w Elblągu ? Nikt ??? Niemożliwe , przecież mamy pandemię. A ile osób w Elblągu zmarło na grypę, zawał, wylew, depresję ktoś wie??? Ale niedługo się w końcu doczekamy, po kilku miesiącach noszenia maseczki zaczną się choroby , ludzie myślcie samodzielnie, to nic nie boli,
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  28
  13
  ddark(2020-04-27)
 • @Skąd się oni biora - A moze zrobili z nas de..? W tej maseczce po godzinie wiecej zarazkow wdychasz niz przy tych spalinach bez maski. Obudzcie sie.
 • Przez ostatni tydzień warmińsko-mazurskie miało tylko 3 zachorowania, najmniej w całej Polsce. Teraz trzeba tylko postawić posterunki na granicach województwa i nie wpuszczać nikogo.
 • Dalej się ośmieszajcie tym noszeniem kagańców. Zero myślenia, Ślepa wiara w telewizor gdzie nawet ci ministrowie kpią z logiki. Ile osób zmarło w Elblągu przez koronawirusa? Ile osób znacie chorych w swojej okolicy? Ile osób przechodzi tego wirusa w ciężki sposób? Jak ci biedni ludzie czekają na tą szczepionkę. Jak wyczekują. Spokojnie dadzą wam. Pierwsi dostaną emeryci i ci z "grupy ryzyka"ale ZUS odetchnie. Ci Włosi co padają setkami i inne narody tak mocno rozwinięte tak przypadkowo przed wybuchem korony zostali zaszczepieni na nowy rodzaj grypy sezonowej. Ojoj. Nawet na stronach raportu rządowego widać tabelkę wyszczepialności w krajach europy i orzypadkowo umieralność na koronę to idealnie kraje gdzie szczepienia emerytów sięgają 85%. W Polsce jest 6% choć się bardzo starają i nawet staruszków przez kościoły podchodzą. Jakoś nie chce być wiele ofiar. Ciekawe czemu. Logika! Myśleć. Śpicie a ONI robią swoje, by kultywować soją religię przeludnienia planety (sama Australia może obdarować każdego żyjącego człowieka kilkoma hektarami ziemi)LOGIKA. .. do dzieła dzbany
 • @Skąd się oni biora - A jak się boja zarażenia nie dzwonią po pogotowie jak maja zawał, przychodnia nie przyjmuje tylko tele porady, rehabilitacja po operacjach niemożliwa, Przez tego medialnego koronawirusa umrze wiecej osób niż na niego!! A do tego straty dla gospodarki, później załamania nerwowe ludzi którzy stracą prace a w Elblagu 3 chorych w Polsce niespełna 9000.W Szwecji państwo funkcjonuje a śmiertelność mniejsza niż Włochy, Francja, Belgia, Hiszpania, Szwajcaria. .. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  6
  2
  Elblagpieknemiasto(2020-04-27)
 • @Arleta 42 - Dokładnie tak, ale chyba ciężko przekonać kogoś kto ma mózg zryty przez tzw. media, oglądając je 24 godziny na dobę, wtedy już nie ma co mówić o samodzielnym myśleniu, a takich jest naprawdę wielu. Słyszałem już teksty jak to niektórzy boleją nad tym, że jeszcze tak długo trzeba czekać na upragnioną szczepionkę i obawiają się czy ich będzie na nią stać. .. Szkoda gadać.
Reklama