UWAGA!

Adonis i Węgiel wylądują na scenie

 Elbląg, Adonis i Węgiel wylądują na scenie

W najbliższą niedzielę na Dużej Scenie Teatru Sewruka będzie się można zapoznać z dwoma niezwykłymi ptakami, a to za sprawą spektaklu „Adonis ma gościa”. Ten spektakl to propozycja dla najmłodszych widzów i całych rodzin.

Adonis jest papugą i ma wszystko. Posiłki podstawiane pod nos. Publiczność, która po każdym koncercie bije mu brawo. Pachnące kąpiele. Drogie zabawki. I służbę od spełniania wszystkich zachcianek. Jest zakochany w sobie i poza otaczającym go luksusem, niewiele obchodzi go rzeczywistość. Niespodziewanie, w jego życiu pojawia się inny ptak - Węgiel. Splendor i wygoda, którą otacza się Adonis, będą dla Węgla szokiem. To spotkanie zmieni życie każdego z nich. Czego się od siebie nauczą? Czym jest wolność i czy w życiu ważna jest rodzina? A może po prostu kolejna ładna rzecz i brak obowiązków? Domową papugę, Adonisa i uliczną wronę, Węgla, połączą marzenia o wolności i przyjaźń.

Fred Apke, słynący głównie z tragifars, jest doskonałym autorem sztuk dla dzieci. Niespodziewane zetknięcie dwóch różnych światów jest nad wyraz aktualnym przesłaniem, iż mimo odmienności, najważniejszy jest szacunek. Inny nie znaczy gorszy, a prawdziwa przyjaźń pozwala osiągnąć wielkie cele.

Więcej informacji na temat spektaklu na stronie teatru.

Adonis ma gościa, reż. Fred Apke, Teatr im. A. Sewruka w Elblągu

19 marca (niedziela), godz. 12

Dorota Sianożęcka, Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama