UWAGA!

„Alementarz” tylko multimedialnie

Jak informuje Justyna Kozłowska-Dyrla ze Światowida, wystawa Łodzi Kaliskiej „Alementarz” , która jest częścią „Tygodnia z Rzeczpospolitą”, zostanie pokazana tylko w formie multimedialnej. Nie będzie więc konieczności zamykania ekspozycji Bartłomieja Kownackiego.

- Niestety, podczas rozmów z twórcami wystawy okazało się, że z powodu jej ogromnych rozmiarów wystąpić mogą problemy z montażem - wyjaśnia Małgorzata Zawół, organizatorka „Tygodnia z Rzeczpospolitą”. - Zainteresowanych bardzo przepraszamy za tę zmianę.
     Wystawę planowano pokazać w terminie 25 lutego - 3 marca, stąd też informacja o konieczności przerwania wystawy prac Bartłomieja Kownackiego. Jednak „Alementarz” zobaczyć będzie można tylko jednego dnia i to w formie pokazu multimedialnego.
     - Chcieliśmy bardzo pokazać te prace, dlatego zdecydowaliśmy, że zorganizujemy to w formie pokazu slajdów - dodaje Małgorzata Zawół. - Pokaz odbędzie się 25 lutego o godz. 19 w małej sali kina Światowid. Wstęp jest bezpłatny.
     Trzeba dodać, że ta forma prezentacji jest jedyną możliwą do pokazania w naszym mieście - jak informują organizatorzy prowadzone były rozmowy z Galerią El, ale i tam pokazanie całości wystawy okazało się niemożliwe.
     W spotkaniu będzie uczestniczył jeden z twórców wystawy Andrzej Świetlik, który porozmawia o wystawie z publicznością.
     - Tym samym chcących zobaczyć akty Kownackiego zapraszamy do Galerii Nobilis - dodaje Aleksandra Matulewicz ze Światowida - Wystawa czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10 - 18 oraz w sobotę i niedzielę od 12 do 16.
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama